Beni özlemesini , iyi günlerimizi hatırlamasını nasıl sağlarım.

Merhaba arkadaslar, benı ozlemesını nasıl saglarım ? facebookta onunla ortak arkadasımız yok fakat adım yazınca cıkar mesela...

Sızce tamamen sosyal aglardan yok olmak mı ? yoksa facebookta gorebılecegı yerlerde olmak mı ? Karsılasma ımkanı falan yok zaten... Ne yapmak lazım? Siz ne yaparsınız genelde... Uzaktakı bırının sızı dusunmesını saglamak ıcın?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ben sevdigimden uzakdayim mdi hemde cok.. bende dedimki arama artik numarami sil bende silecegim.. sonra tamam dedik olmicak bitsin.. ama ben onu düsünmekden numarasini keske silmeseydim dedim.. neyse gelelim sadede ben onunla ikidebir mesajlasirdim arardim oda beni arardi cok gec vakit olsada burdayim derdin varmi dinlerim ben seni hissini verirdimki bilsin karsindaki seninle ilgileniyo..

neyse bitti zaten. yapma sende benim gibi kendi kendine kendini mahv etme benim gibi..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Seviyorsa hatırlayacaktır bunun için çaba sarfetmene gerek yok diye düşünüyorum çünkü siz birşeyleri zorla hatırlatmaya çalıştığınızda size saçma cevaplar verebilir

0|0
    0|0
  • benimle tanisip, bu tanisikligi facebook da sevgili gibi guncelleyip kendisinin gozune sokabiirsin.

0|0
    0|0
  • uzaktan ılıskıye karsıyım:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• böyle şeyler yaparak anca kendini üzersin gerek yok seven insan düşünür aklına gelirsin en olmadık yerde vs ve özleyen insan emin ol eninde sonunda ulaşır sana gerçekten seven insanda gurur olmaz çünkü

0|0
    0|0
  • bence seni gercekten seviyora hatırlayacaktır zaten ama yinede sosyal ağlardan bi gözk ona drim .

0|0
    0|0
  • facen açık kalsın ama sessiz ol laf sokucak şeyler paylaşma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...