Sevgilinizi KS'da sahte profille yakalasaydınız ne yapardınız?gerçekten merak ediyorum

erkek arkadaşımı burada sahte profille yakaladım resim, şahsi bilgileri hepsi sahte ona ait değil.ona söyleyince de ilk kabul etmedi sonra bağırdı bana haksız olmasına rağmen.sizce ben yanlış mı yapıyorum,yani siz olsaydınız ne yapardınız ne düşünürdünüz?ben bir türlü anlam veremiyorum da ondan soruyorum

0|0
13|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• bende sahte bir profil acar, hakkinda bilgi sahibi olusumu zerresine kadar kullanarak beni benle aldatmasini saglardim.

evet ruhsal sorunlarim olabilir.

1|0
    0|0
  • resim ve bılgıler sahte ıse nasıl tanıdın sevgılını valla sızden korkulur :D yanlış yapmış sevgılın ve yanlışı da yanlışla örtmeye calısmıs

0|0
    0|0
    • tanırım valla :)aynen çok yanlış yaptı

• sen birde benim ne durumda olduğumu düşün hem kırgın hemde kızgınım ona :( ama yinede sağol yorumların için

• kabul etmseymiş durumu keşke inkar iyi bir yoldur niye direnmedi sana anlamadım sende görmezden gelseymişsin bırakında biraz erkekler olarak nefes alalım değilmi yanii

0|0
    0|0
    • kabul edip özür dilese neyse,hakaret etti bağırdı bana sırf yakaladım köşeye sıkıştı diye

• ben mi saldırganım gülüyorum sadece beni tanımadığın için böyle düşünmen gayet normal

• öyle olsun ne diyim

• vur bi tane gözüne gözüne

0|0
    0|0
    • içimden geçmiyor değil :)

• vur o zaman gözüne napabilir karşılık veremez ya :D

• içimdeki öfke çıkacaksa tüm gücümle vurmak isterdim agzı burnu dağılsa hiç fena olmazdı :)

• saçından tutup kapatırdım hesabını :D şaka yaptım takılsın no problem

0|1
    0|0
  • cocugu fazla darlama maksat gulup eglenmek :)

0|1
    1|0
  • resmi de sahteyse kimseyle görüşemez değil mi?

0|0
    0|0
    • atlayan kızlarla görüşebilir ama.kendinden çok yakışıklı bir resim koymuş ve profilinide yüksekten göstermiş bilmiyorum olabilir

• insan kızar yahu )

0|0
    0|0
  • çiftleşecek dişi arıyor, pusuda.

0|0
    0|0
    • buraya sırf o yüzden girilir mi ya çok saçma yani sitenin amacı başka ama aklımdan geçmedide değil :)

• seni seviyorum

• :))

• Bak sen terbiyesize.

0|0
    0|0
  • beni yakaladı beyler

0|0
    0|0
    • evet hem sanane sanki senin hakkında kötü şeyler söylüyoruz

• olabilir ama sonuçta benden sakladı amacı ne anlamış değilim

• Pardon sevgilim. Binlerce kez özür diliyorum çok pişmanım. Lütfen sil soruyu hadi. =(

0|0
    0|0
    • sen olsan yapar mıydın acaba :)

• Çocuğa ayıp olur şimdi.

• aklımdan farklı bişey geçmediki fikirlerin cazip gelmişti faydalanabilirim diye düşünmüştüm hepsi bu

Kızlar Ne Diyor 12

• Nick ver taşlayalım.

0|0
    0|0
    • eğer bişeyini görürsem nickini paylaşıcam herkes görsün diye insanları kandırmasına müsade etmiycem :)

• bende bakınıyorum da daha yakalayamadım belki de yoktur. yakalayınca keşke yüzüne söylemeseydin direk sana karşı iyi kötü düşüncelerini falan burdan bir arkadaş gibi öğrenseydin

0|0
    0|0
    • ne biliyim ya nevrim döndü birden söyleyiverdim.alttan da almıyor suçlu olduğu halde en çokta ona kırıldım

• onu gözlerini oyup eline veririm pisliiikk:)

0|0
    0|0
  • Dırek bosa

0|0
    0|0
  • sende ac bır sahte ekle dalga gec :D sonra yazısmaları sok gözune :D

0|0
    0|0
  • yakalarsam nolcakki..

0|0
    0|0
    • yakalamak önemli değil,önemli olan neden böyle bişey yaptığı, yoksa geçerli bir mazereti varsa sorun değil yani

• Vursana agzına terlikle

2|0
    0|0
  • bitiririm ben olsaydım daha senden gizli neler yapıyordur ALLAH bilir

1|0
    0|0
  • Sen nası yakaladın merak ettim sahteyse herseyi

0|0
    0|0
    • yakaladım işte bir şekilde benden bişey kaçmaz :)

• kim la o?hangi i*netor

0|0
    0|0
    • biraz bakıcam duruma baktım olmuyor söyliycem herkes bilsin diye kimseyi kandırmasın :))

• şimdi söyle

• yok canım zamanını bekliyorum sadece şunu söylim dün açmış :)

• nicki ne, inşallah tahmin ettiğim kişi değildir.

0|0
    0|0
  • ne pis bi adamsın la.

0|0
    0|0
Yükleniyor...