163 boyundayım 59 kiloyum zayıflamak istiyorum ama evde kendi halimde?

evde yapılıcak en iyi sporlar hangisi? kaslarımdan gitmesin yağlarımdan gitmesi için hangi sporu yapmalıyım evde? belim de incelsin istiyorum napcam?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hemen 50 kiloya iniyorsun. Bitkisel beslen akşam yemeğinden sonra mutlaka 2 saat spor yap.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Günlük yuruyus yap ama düzenli olsun

0|0
    0|0
  • ip atla

1|0
    0|0
  • merhaba
    bunu istediğin için mi yapıyorsun yoksa buna iten nedenlerin bir hayli fazla mı
    eğer istediğin için yapıyorsan ki bunun herhangibir hareketi yok düzenli yemek ye elinden geldiğince yürü
    fakat buna iten nedenlerden dolayı yapacaksan hiç başlamamanı dilerim hareketlere zira ters tepip 59'un başına '1' iş getirebilir:)

0|0
    0|0
  • Bel yağlarını eritmek Icin en etkili iki yöntem birisi sopa calisacaksin ikincisi gunluk en az 45 dakika stabil yürüyüş yapacaksin ha bunlari yapmam diyorsan L karnitin kullan saygılar.

0|0
    0|0
  • kesinlikle mekik çekiceksiniz...

0|0
    0|0
  • youtubede çeşitli ev egzersiz videoları var onları izleyip uygulamanı öneririm

0|0
    0|0
  • Odalar arası kos

0|0
    0|0
  • öyle birşey yok işe yaramaz

0|0
    0|0
  • Bnde 170 e 75 im. Gel senle evlenek boşver😀😀😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• squat yap ben yapıyorum pilates yap :D bende 1,67 boy var benim kilomda sana yakın :) ;) ama verirsin birazda boğazı tut boğaz önemli dksdjskd

1|0
    0|0
    • boğazı tutuyorum çok şükür sdgdfg :D

• Yeme

1|0
    0|0
  • zumba yap ben bayılmıştım bir dönem ona.

1|0
    0|0
  • Mekik cekmek en iyisi

0|0
    0|0
  • Yürüyüş ve Herbalife kullan ben kullandım tavsiye ederim 👍 anatomik olarak zaten insan vücudu yürüyüşe extra koşmaya uygundur yürüyüşün eritemeyeceği yağ yol özellikle bacaklar basen için squat ve yürüyüş yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...