Ayrıldıktan sonra ne kadar surede toparlandınız?

Eski sevgilinizle ayrıldıktan sonra ne kadar surede toparlandınız? Ne zaman alıstınız? Canınız ne zaman acımamaya basladı ve ne zaman unuttunuz?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Maksımum 5 dakıkada

0|0
    0|0
    • iyimis

• Cunku terketmek veya bıtırmek çare degıl konusarak sorunlar cozulur,ben terkeden yada bıtıren taraf olmadım olmam da ama karsıma cıkan ınsanlar kendı zaaflarını gormeksızın kustahca terketmekten bıtırmekten yıkmaktan yaralamaktan yana oldular.bole ınsanlara oturup gunlerce aylarca yıllarca ağlayıp değerli göz yasımı dokemem.o göz yası gerçek seven için akar bende

• bence hic terkeden taraf olmadım. ama dun ayrılmamızda benim de katkım vardı son zamanlar cok dengesizlestim zorla ayrılıga ittim bizi :((

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 yıl cok acı cektim...fakat 1 yıldan sonra noluyosa değişiveriyo unutuyosunn:) 2 kere yasadm bunu. 1yıl

0|0
    0|0
    • off cok uzun ama ya :( ben 1 yıl boyunca kalbimde bu acıyla mı yasicam. hic mi azalmıyo hic mi hafiflemiyo ?

• hicccccc...:( sürekli aklında tutmamaya calıs yeni insanlarla tanışmak yeni ortama girmek iyi geliyo

• offf :(((((

• walla bnim anladıgım karsı taraf senin canını yakmadıgı surece onu kine cevirip unutmak baska sekil inanmıyorum

0|0
    0|0
    • aynenn oylee. eski sevgilim beni aldattı snra terketti nefret ettim unuttum ama 2 gun once ayrıldıgım sevgilimi asla unutamicam ve acım da dinmicek gibi geliyo cunku sacma sapan seylerden ayrıldık ikimizin de hataları vardı cok kavga ettik cok canım acıyo :(

• aynen bidaha bulasmicam zaten. nasıl unutulur o baskaydı benim icin cok farklıydı unutamam :(

• konuşmak isterssen nickim belli mesaj atabilirssin kardeşçe arkadasça dostça nasıl isterssen

• bazen gidersin, sirf donebilmek icin.

0|0
    0|0
  • ayrilali 2 sene oldu ama unutamiyorum

0|0
    0|0
  • YOK ÖYLE BİŞEY AŞIK OLMUŞ BİRİNİN TEK İLACI VUSLATTIR ,

0|0
    0|0
  • 4. ay hala acı çekiyorum.ama azalmaya başlıyor.

unutmak diye birşey yok!

0|0
    0|0
    • biz 2 gun once ayrıldık sabah dayanılmaz bi acıyla uyanıyorum keske azalsa gun gectikce artıcak gibi geliyo bana :((

• şöyle söyleyim.sabah kalkınca içime acı çöker her gün ve yatana kadar sürer.geçen hafta acayip toparlamıştım kendimi.dayanamadım bu hafta konuştum ve daha kötü oldum.en iyisi arayıp sormayacan.gelirse kendi gelecek.yoksa ugraştıkça için kanıyor

• bıze basvuran kızlar hemen toparlandı :))

0|0
    0|0
  • ilişkiden ilişkiye değişti nasıl ayrıldığına da bağlı . ama salla gitsin

0|0
    0|0
    • evet mesela beni aldatsa nefret edip ayrılsam o nefretle kısa surede toparlanırım ama kavga sonucu ayrıldık benim de onun da hataları var kendimi sucluyorum toparlanamiyorum.

• hala toparlanamadım :)9 ay oldu :)) 2 seneyi bulur diyo bilenler :))

0|0
    0|0
    • gulumsedigine gore toparlanmıssın sen kendini kandırma:)

• delilige vuruyorum :)) arkadaşlarım sagolsun :)

• 1 sene sürdü toparlanmam

0|0
    0|0
    • ne zaman alıstın ? canın ne zaman acımamaya basladı ?

• 1 senenin sonlarına doğru..

ama ben acımı delikanlı gibi çektim başkasının duylarıyla oynamadım şükürler olsun.

Kızlar Ne Diyor 7

• valla yırmı gun once ayrıldım terk edılende bendım dun mesaj attım cevap atmadı bugunde yanlıslıkla olmus gıbı mesaj attım yıne ses yokk yanıı suaan yanıyorrumm kul oldum bıttım ıcımdekıı ozlem yıyıp bıtıyo ılk acısı cıkmasıı sımdıı kavuruyo anlatabılıyo muyum cok fenaa

0|0
    0|0
    • bilmezmiyim bende 3 gun once ayrildim. ne terk ettim ne de terk edildim. kavga sirasinda birden bu karari verdik istemedigim halde ayrildik cok canim yaniyo :(

• 2 yılda az cok toparlandım ama olmadı yine cıkıyoruz

0|0
    0|0
  • 2 yıl kendime gelemedim :D

0|0
    0|0
    • ciddimisin cok uzun surmus

• oldurmeyen acı guclendirir tecrube edinmis oldun artık daha dikkatli olucaksın.

• 8 ay. Tekrar barışınca düzeldim(.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum 20 dk once ayrildim sanirim cok aci vericek bu bana insallah hemen unuturum

0|0
    0|0
  • 2yıl oldu geçti ama canım arada yanıyo

0|0
    0|0
  • 1yıl 3 ay geçmesine rağmen yeni yeni canım yanmıyor ama hala bir boşluktur sürüyor

1|0
    0|0
    • off o boslukk canımı acıtan o onun yeri asla dolmicak :(

Yükleniyor...