Şok gelişme DROGBA Galatasaray'da gibi...

NTV Spor: link AMK Gazetesi: link Sanırım hayırlı olsun diyebiliriz.Resmi açıklama derbiden sonra yapılacakmış.

Güncellemeler:
Fenerbahçeli arkadaşlar,neden sinsice gelip eksiliyorsunuz cevap veren Galatasaraylıları?Soruda sizi ilgilendiren birşey mi var?yada size bir hakaret mi var?Bu tamamen Galatasarayın iç işi.Zorunuz nedir?Verdiğiniz her eksi puan sizin ne denli ezildiğinizi ve çekemeyip kıskandığınızı göstermiyor mu sizce?Lütfen kendinize bu hakareti yapmayın

0|0
9|22

En İyi Kız Görüşü

• Yakışır canım GALATASARAY'ıma. Bir spor sitesinde okudum bu haberi.Sezon sonuna kadar kiralayacaklarmış Drogba yı.Bence çok faydalı olur.Evet 34-35 yaşında ama unutmayın ki 8 ay önce Chelsea Drogba sayesinde şampiyonlar ligi şampiyonu oldu.8 ay önce gençti de şimdimi yaşlandı? Roger Milla yı düşünün o da Afrikalıydı,Kamerunlu.42 yaşındaymış dünya kupasında oynadığında.Ve süper oynuyordu.Dünya kupası belgesellerinde izledim.Ha eğer verilecek paranın geri dönüşümü yok diyorsanız Galatasaray zaten kiralık alacak yada bonservis bedeli vermeden.Eee geriye hangi sorun kaldı?

2|6
    1|4

Kızlar Ne Diyor 8

• hadı hayırlısı olsun klubumuze

1|6
    1|4
  • biz coşarız bu seneeee..yürü beeeee GALATASARAYIM!

1|5
    1|2
  • bu harika olurr :D yeni bir uefa kupası mı geleceekkk! :D

1|6
    1|3
    • İnşallah arkadaşım inşallah yeni bir avrupa kupası gelecek bir kaç yıl içinde

• İnanın bende duygulandım gerçekten.2 sezon önce dibe vurmuş takım,şuan ne hale geldi.Sağolsun başta Fatih Terim ve Ünal Aysal

• küllerimizden doğduk onlar sayesinde :)

• Oyy neler oluyor bize. Allah nasip etsin de alalım Drogba'yı inşallah :)

1|5
    1|4
  • Takımımıza en iyileri yakışır inş. bu sene de şampiyonluğu görmek nasip olur :)

1|5
    1|3
  • drogba yaşlı kaçmamıs mı artık

1|3
    1|4
  • işe yarar mı ?

1|1
    1|3
    • Bence yarar.Chelsea de yaptıkları ortada.Daha geçen sezon İngiltere liginin en iyi forvetiydi

• SAnki tüm maçları takip ediyosun hissine kapıldım kewor:)

• Heyyyttt ulen kudurduk biz,dünya devi olacaz.En iyilerini biz alacaz.Başımızda imparatorumuz var ve euro milyarderi bir başkanımız var. Cim bom Galatasaray,Galatasaray şampiyon - Cim bom Galatasaray şampiyonum CİM BOMUM ...

3|6
    1|3

Erkekler Ne Diyor 22

• Drogba öyle bir oyuncuki rakip yarı sahada tek bile oynayabilir Burak büyük ihtimalle kulübeye gider Takımımızın çok ihtiyacı olan bir forvet kadro büyük ihtimalle Muslera-Eboue-Semih-Hakan-Riera-Hamit-Yekta-Selçuk-Amrabat-Sneijder-Drogba

1|4
    0|1
  • Helal olsun Galatasarayıma.Özellikle de Fatih Terime helal olsun.Tüm transferlerde Fatih Terimin ismi çok etkili oluyor büyük oyuncular üstünde.Fatih Terim faktörü olmasaydı çoğunu alamazdık parayla pulla...Sanırım ''çıldırın'' marşını tersten söylemek lazım.Çıldırın çıldırın çıldırııın, bu takım için çıldırıııın. :)

2|3
    0|1
  • 2 forma aldım bi sene başında bide sneijderden sonra.drogbayıda alsınlar iki tane daha alıcam ahanda söz.kıskananlar çatlasın ;)

2|2
    0|0
  • Yakışır aslan takımıma.Önümüzde ki enaz 4-5 yıla biz damga vuracağız.İnşallah yarın ki derbiden sonra açıklanır Drogba.Bir aksilik çıkmaz inşallah

2|3
    0|1
  • eğer gs drogbayı alırsa çok güçlü olur. çok güçlü...

şampiyonlar liginde en az çeyrek finali görür o derece. boru mu drogba

1|1
    0|1
  • (D)uyduk ki

(R)ahat Değilmişsin

(O)ralarda

(G)el Artık Cimboma

(B)ekliyoruz

(A)frika Aslanı DROGBA

Gelir inşallah :D Evet yaşlı ama kesinlikle çok iş yapacağı düşüncesindeyim.

2|3
    0|3
  • Yakısır cimboma

1|4
    0|2
  • Yaşasınnn...Düşünsene Sneijder ortaladı,Drogba vurdu ve goooolll :D

1|4
    0|1
  • oo gelirse cok saglam olur

1|4
    0|1
  • abi ne gerek var şimdi 34 yaşındaki drogba'ya yılda 4 milyon euro vermeye bizde para bolda biz mi bilmiyoruz :)

0|1
    0|1
  • Ünal aysal sneijder trasferinde harcanan paranın çok fazla olmasından dolayı drogba transferinin gerçekleşmiceğini söyledi

1|1
    0|1
  • Drogba gelirse diğer takımlar rezil olmak istemiyorsa ligden cekılsın bı zahmet :D

1|3
    1|1
  • BU GS costu iyice Feneri bırakıp GS ye mi geçsem ne:)

0|3
    0|2
    • Galatasaray in Fener out gibi bir durum oldu son 1,5 yıldır :)

• Benim ki odun vallaha . EN iyis ben sevgileler gününde tekmeyi koyucam .

• yemin ederim şu an ŞOK'a girdimmmmmmmmmm...

0|2
    0|1
    • Galatasaraylımısın?

• yok değilim.. ama şok geçirdim hiç beklemiyordum böyle bişeyi

• Anladım arkadaşım.Rakip takım taraftarı olsam bende aynı şeyi hissederdim.Daha Snijderin şokunu atamadan,şimdide Drogba...Dürüstlüğünüz için +1

• drogba bitmiş

0|2
    0|3
  • Torununu da transfer etsinler de beaber takılsınlar İstanbulda.

1|3
    2|5
    • 6alatasaraylılar hemen eksilemiş!

• tek + yı şimdi ben verdim kardeş tek ki yanlış düşünüp eksilediğimi sanma diye.Keşke torunu falan demeseydin ağırlarına gitmiş renkdaşlarımın.Normalde sadece fenerlileri eksileriz biz

• Florya da petrol buldular herhalde :D gs bu sene şampiyon olur...

2|1
    0|1
  • yanında kolou toure var bide :D 30 + 30 = 60 cm :D

0|0
    0|2
  • Yok ebesinin ... ben inanmıyorum açıkcası.

0|1
    1|2
  • drogba zamnında chelsea kulubünün en değerli futbolcusuydu bence gs de iş yapmaz . :)

0|1
    0|4
    • Aradan çoook zaman geçmiş gibi bahsetmişsin :D daha aradan 1 yıl bile geçmedi en basit örnek ŞL finalinde neler yapabileceğini gösterdi. Drogba o fizikle 1 2 yıl daha üst düzey futbol oynar.

• oynar da türkiyeye gelen futbolcular genelde son durak gibi oynuyolar örrnek oalrak roberto carlos iyi işler yaptı ama hep realmadrid avrupa diyordu 1,5 yıl kalmıştı sanırım ancak sabretmişti.

• Adam zaten son durak olan Çin'e gitti. Parayı, yatmayı tercih etseydi şayet orada kalırdı takır takır alırdı parasını.

• Bir Beşiktaşlı olarak çok sevinirim bu habere takım içi dengeler alt üst olur işimize gelir

0|2
    2|5
  • Alamazlar bence..

0|0
    0|4
Yükleniyor...