Kapat

En yakın arkadaşımın doğum günü için önerilerinizi bekliyorum..

Dediğim gibi,sahip olduğum tek dostum diyebilirim ne kadar zıt yönlerimiz olsa da.Önümde yaklaşık 2 ay gibi bir zaman var, doğum günlerimiz baya yakın birbirine.Ben şimdiden ne yapacağımı kafamda netleştirmek istedim okullar açılınca bunları planlamak için zamanım kalmıyor çünkü.Çok beğendiği bir gece lambası vardı,ışınlı falan değişik birşey hatta bana söylüyordu sen bana al bende sana alayım aynısından falan diye.Onu almayı düşünüyorum hediye olarak ama kutlama olarak birşeyler yapmak istiyorum.Yanıma bir arkadaşı daha çağırıp o gün okuldan çıktıktan sonra oturdukları sokağa gidip, apartmanlarının önünde iyiki doğdun pankartı açıp pasta falan getirip orada üfletmek istiyordum.Pankart için kartona falan yazmayı değil de,şu yazı bastırılan şeylerden yaptırmak istiyorum,dikdörtgen şeklinde baya büyük oluyor hani.Onları nereden yaptırabilirim,ne kadara mal olur acaba bana? Başka önerileriniz de varsa buna benzer bekliyorum

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• senın dogum gunun daha önce ise hedıyeni al ve onun dogum gununde senden nefret edıyorum uzun zamandır bu anı beklıyordum bır daha benı asla arama de :D

0|0
    0|0
    • Hahah bunu yapamam ama çok güzel bi fikirmiş :D

• cidden bak bunu yap arkanı dön ve git o an surat şekli cok komık olur yaa ve 1 dakıka sonra geri gel onu cok sevdıgını söyle allah sevdiği kulun eşşeğini once kaybettirir sonra geri getırırmiş :D

• bence maceraya gerek yok basit ama onu etkilecek birşey yap ,sonuçta dostunmuş,zevklerini renlerini hoşlandığı şeyleri ve yşamış olduğunu anıları düşn ona göre yap,dediğim gibi parlak bişey düşün

0|0
    0|0
  • çok değer veriyorsun demek ki çok değerli bir insan kendin birşeyler yap emek vererek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...