Segilinizin yanında yaşadığınız en komik anınız

Segilinizin yanında yaşadığınız en komik anınız :D Sakarlık,yanlış bir söz vs..Size tebessüm ettiren bir an ..

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• onun üstüne çıktım öpüyodum karnı bi guruldadı bianda glmekten sevişmeyi bıraktık :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kız arkadasımla öpüşürkn türbanlı bi kızın noluyooo yaa demesi benim cevabım senlede sewişebiliriz :D

0|0
    0|0
  • sevgılım olmadı hep kısa tecavuzlerle yetındık :))

0|0
    0|0
  • istemeden dışarı püskürtmüştüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• anneannesi ölmüştü onlarda oturuyduk ben balkona sigara içmeye çıktım açtım sigara bitti içeri gircektim düştüm ve kalkamadım çok rezil olmuştum ya

0|0
    0|0
  • Mesaj yollamistim " canini sıkan biri mi var " diye. Elim sürçmüş "sıkan" yazacagima "sokan" yazmisim. Ondan da cevap gelmisti bide " kimse bisey sokmuyor aşkim " diye. Yerin dibine koşa koşa girmistim yani :/

0|0
    0|0
  • onu öpecekken evde atletinden cekiştirirken gögsündeki kılları elimle çekmişim ateşimden olsa gerek :D

0|0
    0|0
  • o araba kullanırken içimden bıdıbıdı artık neye kızdıysam bianda yüksek sesle kfür etmiştim o güldü ben utandım:(

0|0
    0|0
  • sevgilim bana yemek ısmarlamıştı ayran koymuş menüye . büyük ayranı ta boynumdan aşağıya dökmeyi başarmıştım :D bembeyaz olmuştum :D ay ekşi ekşi koktu snra :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...