Bu Senenin En İyi Transferlerini Galatasaray Yapmıştır Haksızmıyım?

Transfer döneminde Galatasaray Yönetimi yerden yere vuruldu ama sonuç hiçte öyle değil gelin bir bakalım

Dursun Özbek Denayer ve Rodrigez gibi iki genç yıldızı Galatasaraya kazandırdı. Bu oyuncular şimdiden yıldız olduklarını gösterdiler ve oynadığı takımlar aldıkları altyapının kaynaklarıda ortada

Sol beke adeta sudan ucuz tabiriyle söylenebilecek Lionel Carole alındı. O da şimdiden Telles ten daha faydalı olmaya başladı

Almanyanın 10 numarası Lukas Podolski de kendini gostermeye başladı. Podolski şu anda takımın en skorer oyuncusu konumunda

Ve Galatasaray Yönetimi şuanda ligin en büyük yıldızı Sneijder in sözleşmesini uzatacak. Hollandalının sözleşme uzatması bir dünya yıldızı transferiyle aynı ölçüde

Rakip takımlar çuval çuval para harcarken Dursun Özbek bu işleri kâr ederek gerçekleştirdi
Şimdi soruyorum size hangi başkan vizyonsuz?

0|1
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Tabiki fenerbahçe yaptı van persie nani yi getirmek kolay mı sanıyorsunuz

0|0
    0|0
    • İkiside takımlarında istenmeyen oyunculardı. Ve iyi para verince geldiler.
      Sneijder ve Drogbayı getirmekmi daha zor yoksa Persie ve Nani yi getirmekmi? Tabiki bunun cevabı belli
      Biz bu sene pili bitik oyunculara çuvalla para dagitmadik genç yildizlar aldık.
      Rodrigez sizin Souzayı Denayerde Kjaeri 10 a katlar

• Ben ne diyorum sen ne diyorsun. Sneijder maaşında indirime gitmediği için istememleri normal. Ama rvp Manchasterden aşağlanarak kovuldu. Ayrica sizin hocanizda pek memnun degilki her maç yedek bırakıyor :)
      Ayrica Sneijder ile Rvp aynı mevkide değiller ama ben kalite anlamında kıyas yaptım. Rvp hiçbir zaman bir maçı tek başına alabilecek yetenekte değildir. Ama Sneijder bu yeteneklere sahip
      Bazı forvetler bir maçı tek başına kazandırabilir mesala İbrahimoviç. Yani bir oyuncunun maç kazandırabilmesi için illaki 10 numara olması gerekmiyor.
      Bu arada bir daha Diegoyla Sneijderin adını yan yana yazma çünkü bu Sneijdere büyük hakaret oluyor:)

• KEDI uzanamadigi ciğere mundar dermiş sen kim van persieyi küçük görmek kim 😂😂😂😂😂😂

En İyi Erkek Görüşü

• Bak arkadaşım, Galatasaray'ın bir tane bile adam akıllı defansif ortasahası yok. Carole dediğin adam ikinci ligden gelme, Rodrigez öyle beş haftada yıldız olur, sonra Pino seviyesine iner görürüz Galatasaray taraftarını.

Podolski zate iyi futbolcuydu.

Ama Van Persie'nin, Gomez'in, geldiği sezonda halen daha en iyi transferi Galatasaray yaptı diyorsan saçmalıyorsundur.

Van Persie'nin 3, Gomez'in 4 golü var ligde. Biri derbide iki gol atmış, öbürü 4 dakkada gol yazmış.

Dursun Özbek sikindirik bir kadro verdi Hamza'nın eline.

Bırak allasen 'Mario Gomez için çok para istiyorlar, alamayız, biz de isteriz gelsin ama elimizden bişey gelmiyor' dediler Beşiktaş adamı bedelsiz getirdi. Galatasaray'da Burak Yılmaz denen yetenek fukarası ile Umut Bulut denen ondan beter kazma santrafor oynuyor.

Sağ açık yok adam akıllı, Melo'nun yerine onun yarısı kadar oynayacak bir adam alınmadı. Chejdou dışındaki stoperler üst seviye değil. 'Sabri gayet yeterli' diye bek almadılar şimdi aldıkları stoperin orda oynayabildiğini görünce sağ beke koyuyorlar.

Bu kadar kolay gözünüz boyanmasın. Rezalet bir yönetim var Galatasaray'ın başında. Lig uzun bir maraton, bu kadro yapısı ile başarı için anca geçen seneki gibi Fener ve Beşiktaş'ın ligi hediye etmesi lazım.

0|1
    0|0
    • Carole Rodrigez Denayer süper oynuyorlarki Denayer ve Rodrigezin hangi takımlarda oynayıp hangi egitimi aldıklarıda ortada
      Antalya Etoyu aldı süper oynuyor Gomez ve Rvp Etodan iyilermi?

• Bana sorarsan şu an Kjaer ligin en iyi stoperi, ama yanında Alvez denen mal oynuyor.

Rhodolfo da Brezilya'da en iyi on birin defansında vardı daha geçen sezon. Kaç maçını izledin de çöp diyorsun? Hakan Balta üst düzey bir stoper değildir, devşirme zaten.

Ligin en iyi oyuncusunun Sneijder olmadığını iddia eden yok zaten, yaşın kaç oğlum senin?

Ligin en opsiyonlu ortasahası Fener'de, ama oyuncular genelde birbirinin aynı yapısında olduğundan ve lider oyuncu (Sneijder) olmadığından pek etkili değiller.

En fazla hamle imkanı Beşiktaş'da ama Beşiktaş'ın ortasahasının iki ana ismi Tolgay ve Veli sakat. Özellikle Tolgay mevkiisindeki en iyi oyuncu şu an ligde.

Kanat opsiyonları konusunda en iyi Beşiktaş, Kerim Frei, Gökhan Töre ve Quaresma ligde her takımın ilk on birinde oynar. Olcay desen, kazmadır ama her sene 10+ gol ve bir o kadar asist yapar.

Forvetlerde de en iyi şu an Beşiktaş görünüyor Cenk Tosun ve Gomez. İkisinden biri Galatasaray'da olsa Burak takımda forma giyemez.

• Aha gördük bugün Podolski'yi, ligin en iyi stoper Hakan Balta'yı falan. Bu adamlardan bir b*k olmaz. Podolski zaten Arsene Wenger'in savunma oynamadığı için gönderdiği bir adam, Hakan Balta da zaten malın önde gideni. Daha geçen 'Ligin en iyi stoperi' dediğin adamın yedirdiği gole bak ki bir sürü hatası vardı maçta izledim.

Semih Kaya ve Hakan Balta ile bir b*k oynayamaz Galatasaray, biri ağır ve salak, öbürü stoper olmasına rağmen rakiple omuz omuza mücadeleye girip yere yıkılıyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabri ile sözleşme yenilemesi tuhaftı bunun dışında bir yabancı golcü alınması gerekirdi

Umut ve burak avrupada yetersiz kalıyor

0|0
    0|0
  • Niye gizlisin ki

0|0
    0|0
    • Dursun Özbeki savundugum için çok tepki aliyorum ama ben savunmaya devam edecegim

• 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• Dursun ozbek benim dayim savunuyorum tabi ki

Erkekler Ne Diyor 5

• Kim çuval çuval para harcamış
    Alamadığınız Mario Gomezi kaça aldık
    Yapılan transferlere ne kadar harcadik insan açıp bakar sonra konuşur , feneri diyorsan eyvallah

Ayrıca niye jemden bilalinhodan bahsetmiyorsun onlarda süper transfer

1|0
    0|0
  • Ekonomik ve asloina bakarsak transferlerde fena degil iyiler cok abartmadan makul duzeyde iyi oyuncular aldik.

0|0
    0|0
    • Galatasaray bu senede Şampiyon olacaktır. Fakat Hocanın Podolski ve Sneijderi doğru şekilde oynatması gerekiyor. Yasini oyundan çikarma aliskanligini birakmasi gerekiyor
      Sneijder orta sahada adam kovalayarak perişan oluyor ve yorgunluktan oyunu kuramıyor.

• Jem Paul Karacan'ı Türk kategorisinden saymak ve Kevin Grosskreutzu son güne bırakıp üstüne bide hata yüzünden alamayıp, 32 yaşında bilal adlı melo alternatifini oynatırsan bu yönetimden cacık olmaz, Hamza ayrı bir mal zaten. Bu kadar hata yapan ve tutamayacağı sözler veren adama vizyonlu diyosan Galatasarayı bırak terk et bence

0|0
    0|0
  • Kopyala yapıştır güzel olmuş açıkçası aynı konuyu sabah bir spor sayfa sında okumuştum

0|0
    0|0
    • Kopyaladıysam Allah belamı versin. Allah bana gün yüzü göstermesin
      Tamamen kendi yazım

• Hemen git fanatik fotomaç * gibi gazetelere baş bur köşe yazarlığı için harcanıyorsun mk

• Denayer kiralık

0|0
    0|0
Yükleniyor...