Arkadaşlar yardım edin, +1?

Fazla kilom var ve gerçekten canıma tak etti. Ne yapmalıyım bilemiyorum. Egzersize başlayacağım diyorum başlıyorum ve 1 hafta sonra tekrar unutuyorum, hicbir şey olmamış gibi devam.. Bir ara bayağı verdim 55 oldum fakat sonra 15 gün içerisinde geri aldım. Bıktım bundan istikrarlı olamıyorum. Veremem diyorum böyle giderse kendime kızıyorum. Bir şeyler önerir mısınız? Neler yapabilirim?
68 kiloyum en az 10 kilo vermek istiyorum. Boyum 1.68

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Zayıflamada %80 diyet, %20 spor etkili. O yüzden beslenmeye daha çok dikkat etmelisin. İlk bir hafta abur cuburu kesip ekmeği azaltmanı tavsiye ederim. Sonra yavaştan sağlıklı beslenmeye geç. Sebze ev meyve yani. Bol bol sebze suyu iç. Ben ıspanak, maydonoz, salatalık ve domates suyuyla 3 kilo verdim bir haftada. Evde meyve sıkacağı varsa at bunların hepsini karıştır iç. Çok süper tadı yok ama idare eder. Çiğ badem al at cebine. Dışarda acıkınca kraker almak yerine bunu atıştır. Yürüyüş en önemli egzersiz. Zayıflamak için spor salonuna gitmen zorunlu değil. 1 günde toplam 1 saat hızlı bir şekilde yürümen yeterli olur. Hızlı ve uzun bir süre yürürsen bacaklarının yandığını hossedersin zaten. Eğer 1 saat fazla gelirse yarım saatle başla. Sonradan arttırırsın. Ve son olarak, sakın hızlı ve birden kilo vermeye çalışma. Kiloyu verir iki katını geri alırsın benden demesi. Yavaş yavaş sağlıklı sebze ve meyve ağırlıklı yersen zatem kilo verirsin. Kolay gelsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Nefsine sahip olamıyorsan hiç bir öneri seni kurtarmaz. Önce nefsini eğit

1|0
    0|0
  • şekerli yiyeceklerden kurtulucaksın yememelisin yani ayçiçek yağı içeren yemekler yememen gerekiyor sabah kepek ekmeği dahi yememelisin 1 dilim tam buğday ekmeği fazla bile karbonhidratı azaltman gerekiyor makarna pilav yerine brokoli ton balığı vb. olabilir sabah kalk koşu yap ya da alternatif olarak ip atlayabilirsin feci ter atarsın ;) onun dışında bu dönemlerde squat çok önemli büyük kas gruplarını çalıştır karın bacak gibi kolay gelsin..

1|0
    0|0
    • Ben öğrenci adamım :D evde makarna pisiyor ya :D

• Ya ahah :D hiçte sevmem ya neyse :D sag ol

• bir süre sonra artık sevdiğin şeyleri okadar sevmediğini fark ediyorsun uzaklaşıyorsun sanki brokoli daha güzelmiş gibi geliyor aasdas :D

• ilk önce yapacağın bir liste ona ne yapacağını hangi egzersizleri yapacağını yaz dolap üstü göz üstüne yapıştır sonra porsiyon küçült kücük bir tabak alrsan ii olur gözünü kandırmış olursun sonra yakında gideceğin yerlere yürü hatta yürüyüş olsun diye işe gidebilirsen orayada yürü

1|0
    0|0
    • Okula yürüyorum her gun de yeterli değil mesafe 500 metre falan en fazla

• rica ederim her zaman yardım ederim bişey daha hayatta yemekte aynı kendine kurallar belirle ve o yoldan çıkma

• Tekrar teşekkürler, haklısın kendi kuralların olmalı

• Bu iş diyet listesiyle filan olmaz. Az ve yağsız yiyeceksin. Bol bol protein alacaksın. Spora gideceksin 2 ayda fıstık gibi fiziğin olur

1|0
    0|0
  • Çok fazla hamur işi yeme, akşamları çok yeme, abur cuburu bırak, fazla hareket etmeye çalış, çok kasmadan verebilirsin yani.

1|0
    0|0
    • InsAllah ya cok teşekkürler

• Bisiklete bilmelisin

1|0
    0|0
    • Okulum var ve part time çalışmaya başlayacağım ona vakit bulamam ki kac saat onerirsin ona gore?

• Kendime ait değil başka şehirde okuyorum maalesef

• Tamam da ne alaka al iste bir tane 300 ya da 350 liraya bir bisiklet okula giderken ise giderken kullan devamlı

• Ben kanadada yasiyorum krem var dogal otlardan yapilan. Yaglari eritiyor. Ama pahalı ))

1|0
    0|0
  • Bir liste ve bir plan listesi yap her gün uygula baş ucuna as :)

1|0
    0|0
  • Bende valla takipteyim

1|0
    0|0
  • pilates yap
    karbonhidrat değeri yüksek besinleri unut
    doğal yağlarla beslen

1|0
    0|0
    • En temizi diyosun

• Hm, doğru bunun için uygun ortamimda var aslinda

• sporu fazla yapmak zararlı 1 saat pilates yap yeter
      sonraki gün 20 dk koş yeter mesela pazartesi koş salı pilates yap çarşamba koş fark etmez vücuduna göre program hazırla

• ekmek ve şekeri kes

1|0
    0|0
    • Gobegimi kescem bıçakla 🔪🔪 :D

• AZ VE * YEMEK YE

0|0
    0|0
  • Bol bol seks yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Alirken hizla aliyoruzda verirken canimiz cikiyo😇😇😃

1|0
    0|0
  • Aşık ol iyi iştah kesiyor

1|1
    0|0
    • Sevgilim var ya ama kesmiyor o da :D

• Kilo vermek irade işi derler, öyle gerçekten de. Bak kendi başına egzersiz falan yapma, sağlığını kaybedebilirsin Allah korusun. Git bir diyetisyene, sağlıklı bir şekilde kilo ver. Üstelik çok da değilsin bence. 60 olsan yeter.

1|0
    0|0
  • Spor yapacaksın bisiklet dureceksin kosacaksin spor yapmadan olmaz. Tabi bunları yaparken bogazindan da keseceksjn

1|0
    0|0
  • Bence normalsin

1|0
    0|0
    • Yok ya rahatsız oluyorum

• Evet yemin et. ama şu şekilde, yemin ediyorum 2 hafta şunu şunu yemicem diye. Süresiz yemin edersen bu da seni bozmaya teşvik eder :D

• Ahah doğru bak :D

• yemeni biraz azalt abur cubur yeme her sabah yürüş falan yap :) Kolay gelsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...