Neden bugun kımse dun ku derbi maçından bahsetmıyor:)?

eleştiriler tebrikler uzuntuler?
buyrun arkadaslar?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Önceden hakem olaylarına hep bjkliler girerdi bugün de fenerliler ağliyorlar vah vah
    Bjk 2-0 öndeyken skoru koruyamadı durum 2-2 oldu buda bir başarı

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem diye ağlayan renkli gormek ne güzel duyguymus
    Şimdi anlarlar biraz bizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenevlilerin maçtan bahsedecek hali kalmadıda ondann😆⚽👊

0|1
    1|0
  • Çok fazla yanlış seçim var çok.
    Her şey net bir şekilde orta da, geç olmadan Pereira'nın bunları görmesi lazım.

0|0
    0|0
  • hakemin adını satılmış koyduk. . gerisi önemsiz. .

Tebrikler Beşiktaş.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• 1 - 3. Golda Gomez net faul yapıyor ama hakem görmüyor sonuç Beşiktaş gol atıyor. .

2- Beşiktaş'ın ilk golü net ofsayt. Eski hakem Ahmet Çakar ne guzel anlattı. Ersan ofsaytta ama topa Kjaer vuruyor fakat Ersan Kjaerin topa dengesiz vurmasını sağlıyor sonuç olarak ofsayttır. Hatta eski Beşiktaş menajeri Sinan Engin bile küçük bir ofsayttır diyor. ( söz konusu kendi takımı olunca küçük ofsayt oluyor )

3- Van Persie net pozisyon yakalıyor hakem ofsayt diyor %1000 ofsayt ile alakası yok..

4- Ersan Gülüm 3 defa kırmızı yemeliydi bunu bütün spor otoriteleri net bir şekilde söylüyor ama hakemin gözü kör. Ersan atılsa skor 2-2 ve dk 70 oyunun şekli değişecek. .

5- Maçın adamı olacak kadar süper oyuna başlayan Markovic yine harika geliyor pozisyon yapacakken faul yapılıyor sakatlanıp oyundan çıkıyor fakat hakem faul bile vermiyor..

6- Volkan Şen 'in topu da net şekilde içerdeydi boşa zırvalamayın..

Ben hakeme sığınmayı seven biri değilimdir ama bugun net bir şekilde hakem Fenerbahçeyi biçmiştir.. Ee yıllar önce Meireles bu hakemin yüzüne boşa tükürmemişti..

1|0
    0|1
  • Galibiyetlerimizi reklam yapmıyoruz 😉

0|0
    0|0
  • ben takım tutmuyorum açıkcası, dün kimin maçı vardı onuda bilmiyorum. haberim yok

0|0
    0|0
  • demek fenerli daha çok ahaha boşver aldık biz gerisi fasa fiso :)

0|0
    0|0
  • beşiktaş kazandı

0|0
    0|0
  • Nasıl koyduk sjsjshkf

0|1
    0|0
Yükleniyor...