Derbiden Geçmiş Karaler Düşünceleriniz?

İlk Payşaşımımda Baktımki Çok Ağlıyan Fenerlilier Gördüm Hakem Hatalarından Ağlıyan, Verilmeyen Faullerden Ağlıyan Şimdi Resimlere Bakalım Geçmiş Maçlardan Örnekler. Derbi Kazanamayan Diye Alay Eden Logosunda Ot Bulunan Kuşlar Yıllarca Hakem Hatalarından Dert Yanarken Alay Etmesini Biliyordunuz? Şimdi Neden Karılar Gibi Ağlıyorsunuz? Yok Ersan Kırmızı Görmeliydi Vs Resimlere Bakın Kendi Pisliklerinizi Görün Sonra Ağlamaya Başlayın :)
Derbiden Geçmiş Karaler Düşünceleriniz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• P. Tesi sabahına dah güzel nasıl başlanabilir ki?

Fanatik'i eline alıyorsun ve kapağında "Fener'e panzer çarptı" yazıyor. Bir kolayla birlikte gazetenin sayfalarını açıyorsun, oyuncuların pas yüzdelerini Şenol Güneş'ten bile daha detaylı inceliyorsun.
    Sonra klavye başında ağlayan Fenerliler'in yorumlarını okuyup orgazmdan orgazma koşuyorsun. Seks'ten sonraki en güzel duygu, ağlayan bir Fenerli yorumu okumak...

Gomez nasıl da çekti ama.
    Hakemi de yanımıza alıp ziktik. Oh ne rahat. Koyayım şerefli 2.'liğine. Bu o* çocukları yıllardır maç satın alarak şampiyon oluyor.

Gandhi miyiz l*n biz
    Yendik mi yendik, Gerisi boş

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Söz konusu fenerbahçe olduğunda ne deseniz haklısınız ama ben nice fenerbahce yalamasi bjkli tanıyorum

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bana değmeyen yilan bin yaşasın diyenler biz hakemden yakinirken bunlar aglak diyenler ne hale geldiler

Kimse Beşiktaş i uzmesin

0|1
    0|0
  • Güneydoğu'da polise askere taş, molotof atıp hendek kazarak kuş kadar beyinleriyle devlete baş kaldırmaya çalışıp, devletin hizmetlerinden faydalanamayınca mağdur ayağına yatan ucubeler geldi aklıma nedense. Fenerbahçe de buna benzedi. Her türlü şikeyi, karaktersizliği yapsınlar sonra da mağlup olunca hakem hatası yüzünden maç kaybettik diye mağdur ayağına yatsınlar. Yemezler yavrum yemezler.

0|0
    0|0
  • Sadece Geçen seneki fenerbahçe maçında değil bir çok maçta katledildik gel gör ki şimdi suçlu BEŞİKTAŞ gibi bakılıyor Adama HAs... l*n oradan derler.

0|1
    0|0
  • AHAHAHA :d

0|1
    0|0
  • zikmişim maçı maç ne a. mk..

0|0
    0|2
Yükleniyor...