Derbide Tartışılan Pozisyon Düşünceleriniz Neler?

Beşiktaş - Fenerbahçe Derbisinde BEŞİKTAŞ Feneri 3-2 Yendiği Maçta Fenerbahçenin Attğı 2. Golde Top Çizgiyi Geçmedi Diyen Bir Çok Yorumcuların Tartışmalı Pozisyonu Oldu İşte Bu Resmde İspatı Olsun Bence Siz Gözünüze Normal Gözlük Değil AT GÖZLÜĞÜ Takın :)
Hangi Takımlı Olursan Olsun Ama Vicdanlı Ol, Yürekli Ol, Delikanlı Ol, Adam Gibi Gerçekce Cevapları Yaz ! :) Düşünceleriniz Neler?
Derbide Tartışılan Pozisyon Düşünceleriniz Neler ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Futbolda bir sistem olmalı. kritik pozisyonlarda oyun durmalı, ve özel kameralar ile o an tekrar izlenilmeli. daha adil bir maç olması için bu kameralardan çıkan sonuçlar ile hareket edilmeli. maç bitti herşey bitti kritik pozisyonlar şimdi tartışılıyor?

Takım tutmayan biri olarak bu pozisyonda top çizgiyi geçmiştir. o anki reflkes ne olursa olsun saniyeler içinde topun sürat hızı ile ayağın hızı farklı zamanda olacaktır.

Sonuç açık

geçmiştir.

0|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahçe çıkmış toptan gol atmayı seven bir takım karekterleri böyle keşke herkes semih kaya gibi erdemli olsa

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kul hakkı yiyenden bak elbet çıkacaktı

0|1
    0|0
  • burada top cizgiyi gecmedi ben ilk basta soyledim daha sonra cogu yorumcu hatta lig tv cihazida bnmle ayni fikirde topun %1 i bile cikmamis olsa top cilmamistir gol temiz. Ama hakem berbatti bjknin ilk golu ofsayt son golunde gomez alvesi cekiyor net faul ersan iki kere atilmaliydi bn gordugumu soylerim ama sonuc olarak zevkli bir mac oldu lige renk geldi.

0|0
    0|1
    • Trabzonlu Oldugunu Belli Edeceksin İlla :D:D Neyse Sizinde Fenerle Oynuyacak Maçınız Var O Zamanda Horozlanda Böyle Görelim :D

• o zaman yazımda yazdıgım Gibi AT GÖZÜLÜGÜ Takda Öyle Bak :)

• Tamam tamam :)

• şaşırmadık ama yorumcularda haklı :)
    her iki topun birden dişarı çıkması gerekiyordu :)
    #bjkyekarşıfutboldaadaletyoktur

0|0
    0|1
  • Beşiktaşın ilk golü de 39 cm ofsayt

Ayrıca bu dışarıda değil. Top tamamen cikmadi

0|2
    0|1
    • 1. Beşiktaşın İlk Golü Ofsayt Olması İçin Ersanın Topa Değmesi Lazım ee Kjeer Kendi Kalesine Attıgına Göre Golü Sıkıntı Ne? :D:D 2 Resime İyi Bak Yakından Bak Geçip Geçmediğinede Seni Vicdanınla Baş Başa Bırakıyorum :)

• Topa değmesi gerekmez soran. Pozisyonun içinde olması yeterli. Futbol bilmez burada konu başlığı açarsınız yaa tilt oluyorum.

• Ersan aktif oyuncu, top degmesne gerek yok. Kural budur

• Top kesinlikle çizgiyi geçti. Gol sayılmamalıydı. Ayrıca bizim dangalak Ersan da ikinci sarıdan kırmızıyı görmeliydi. Hakem yaptığı çift taraflı hatalarla maçı bir nevi dengelemiş oldu.

0|1
    0|3
    • Yahu İlk Golde Tosic Sağolsun Attı İkinci Golde Ortada Yani Ben Fenerin Gol Atmış Bile Saymıyorum Ersan Konusunda Katılıyorum 2 Sarıdan Kırmızı Olmalıydı Lakin Bugüne Kadar Hep Bizim Hakkımız Yenildi Hakemler Yüzünden 1 Kerede Fenerin Yenilsin Ki Nasıl Bir His Oldugunu Görsünler Ki Gördük Nasıl Kudurdualr Akşam ALLAH'ın Sopası Yok İşte :D

• Golden evvel Gomezin Alvese faulu ve 1. goldeki ofsayt? Hani denge?

• Diğer pozisyonlarıda bekliyoruz. Gomezin attığı goldeki faulu ilk golde ersanın ofsytı ersanın verilmeyen kırmızı ve sarı kartları.
    Ne oldu iki dakka evvel delikanlılık diyordun. Bırakın ossuruk yeli erkekliğini. Konuşacaksan hepsini konuş.

0|0
    0|1
    • Bende Sana Diyorumki Ersan 2 Sarıdan Kırmızı Olmalıydı Bunda Hemfikiriz? Ama Gel Gelelim Yıllarca Biz Ağladık Hakemler İçin Birazda Siz Ağlayın Aynı Duyguyu Hissedin Ki Hissediyorsunuzki Sesiniz Çıkıyor :)

Yükleniyor...