Bir BJK li olarak?

Bir BJK li olarak dün FB karşısında üstün oynayarak kazanmadık... Şans + Hakem faktörü ile kazandık diyebilirim...
Sizce Kötü futbol güzel skor mu? Yoksa İyi futbol kötü skor mu?
Yorumlarınız nelerdir?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kardeşim bence sen Beşiktaş'lı olma Beşiktaş'lı olmak haksızlıklara karşı çıkmaktır Şerefi için tutarsın o takımı diğer takımlar hakemle uzatmalarla penaltılarla kaleci ferhatlarla kazanır bir Şerefimizle oynayıp Hakkımızla kazanırız çünkü biz Beşiktaş'lıyız onlar 5 cm çıkmış topla gol atarlar buna bir şey yok ama hakemin gözü önünde oldu devam kararı aldı sorarım hakem neredeydi o zaman ayrıca şimdi prim yapmak için konuşuyorsun tamam haksızlık olsa bende söylerim çünkü Beşiktaş'lıysam bu benim görevim bizim takımımız şikeyle hakemle kazanmaz Şerefiyle kazanır bu yüzden tutarız ve o maçta bir haksızlık varsa itiraz eden ilk kişi de ben olurdum ama inanmıyorum yani birde bunu Beşiktaş'lı söylüyor Mahmut usluyu Ahmet Çakarı ve bu gibi Beşiktaş düşmanlarını dinleyip yorum yapmayın lütfen

0|1
    0|0
    • 18 yaşında bir Beşiktaşlı 29 yaşındaki bir kişiye önce Abi der sonra BJK li olma demez ben doğdum doğalı BJK liyim ;)
      Bize de haksızlık yapıldı ama dün hakem hata yaptı tamam ama bu hataların %70 i FB ye etki ederken %30 u BJK ye etki etti... Ben 90 dakika maçı izleyip yazdım hem kesinlikle şike vs demedim yanlış olmasın... Ben konuşurum BJK liyim diye de susamam susayacaksam su içer konuşmaya devam ederim ;)

• Tamam ama sen kalkıp da Beşiktaş hakkıyla kazanmadı dersen ben bunu prim olarak düşünürüm kusura bakma

• Hakkıyla kazanmadı tabi #BabaHakkı rahmetli oldu ki :/ #GOMEZ ile kazandık ;) :) <3

• Tebrik ediyorum sizleri...

0|1
    0|0
  • Beşiktaş fenerbahçe karşısında iyiydi

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Geçen yıl derbilerde ustun oynayıp kazanamadı madalya takan olmadı ülkede futbol skor odakliymis bunu öğrendik

hakem diye aglayanlar yillardir yabancı hakem istiyoruz derken bize dokunmayan yilan hesabı yapıyorlardı

http://i.hizliresim.com/vL0lAp.jpg

http://i.hizliresim.com/7bOpWa.jpg

http://i.hizliresim.com/9563Wr.jpg

0|1
    0|0
  • fenerın oyle kazandığı ne derbyler sayarım sana Ahmet.. resmen ezdıgımız bır maçta orta sahadan Johnson vurdu bırıne çarptı gol oldu mac 1-0.. fener alışkın degıl böyle seylere ondan sıkıntı yapıyor:)) elleme alışsınlar:D

0|1
    1|0
  • Hakem iki taraf adına da kötüydü, öyle hakemle falan kazanmadı Beşiktaş.

Takımda Atiba'nın yanında oynayabilecek bir libero yok şu an , Tolgay ve Veli sakat, bu yüzden ortasahanın direnci düşük, Necip girdiğinde Fener ortasahayı daha zor geçmeye başladı ama bu sefer de takımın ileri top taşıma kabiliyeti düştü.

Tamamen iş bilmez yönetimin bir tane ortasahayı iki ay boyunca alamaması yüzünden. Hoca Necip'i ilk on birde oynatmak istemiyor, Oğuzhan ise o bölgede verimli olamıyor.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş iyidi bence. :)

0|1
    0|0
  • kader bır kez de size gulsun ne var bunda

0|1
    0|0
  • Ne güzel yorumladın öyle

0|0
    0|0
    • Şerefli 2. liklerimiz var bizim yine şampiyon olamayız merak etmeyin ;) Hatta 2. bile zor oluruz :S

• Haklisin ama dogru soyleyeni 9 koyden kovarlar :)

0|0
    0|1
  • Ona bakarsan Naninin çoktan atılmış olması gerekirdi. Hakeme demediğini bırakmadı. Van persie desen yine aynı saha kenarında ısınırken 10 defa uyarıldı kimseyi takmadı. hakem avantajı bjk yönünde olsaydı durum daha farklı olurdu arkadaşım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...