Gaziantepspor---Fenerbahçe maçı ne olur ?

GaziAntepSpor---FeneRBaHÇe Maçı Ne Olur ? Hangi Takım Yener...

• FeNeRBaHÇe
    83% (5)64% (7)71% (12)Oy Ver
  • GaziAntepSpor
    17% (1)36% (4)29% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bu fener küme düşşsün emi elezığla bile beraber kaldı :D Gaziantep farkla yener feneri Burdan bütün Fenerlilere gider Sözler bırakın bu takımı :D :D :D

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 8

• bir alex değil

1|0
    0|0
  • İlk golu 43. dakikada Darvydas Sernas atar daha sonra 65. dakikada Sow'un golü ve 83. dakikada Semih Şentürk golüyle Fenerbahçe 2-1 kazanır diye tahmin ediyorum...

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe alır inşallah. Aykut Kocaman geldiğinden beri kesin bişey diyemiyorum

0|1
    0|0
    • Ankette oylayın o zaman feneri =)

• yaw soran copy paste yapmayı öğrenmiş hakat şaşırdım la galatasaraylı özelliği heralde yazmasını bilmedikleri için copy paste yapıolar:D asdfghjk

• fener alacak inş. sow 2-3 tane atsa güzel olur..

0|1
    0|0
  • Faruk Eczanesiiiii :) sorumu la bu

0|1
    0|0
    • belki yorgancıya sormak istedi sayın soran galatasaraylı arkadaşda bi nevi tırtlamış işte lamnotsure şu an sorama başka bir tarafımla gülüyorum hahahaa:D +1 soruyada 1*yıldız:D

• Şike yapmazlarsa alamazlar..Şikebahçe..

0|0
    0|0
    • Hem karınları tok hem şike yapanlarlar bıraksınlar bu işi

• şike olmaması için bi or*sbu misali kimsenin kendisini takımını taraftarını kulübünü satmaması lazım deme ama niye bu açıdan bakamıyosunuz olaya

• Satın alana kim baktı ki satılana baksınlar..Biz burda neyi konuşuyoruz azizin paracıkları bitmez bırakalım..

• sen kendi maçına bak hacı bırak fenerle uğraşmayı;)ne kuyruk acın varmış yaaaa :D

0|0
    0|0
  • gaziantep 1- fenerbahçe 2 heheeh çok iyi sonuç bilirim:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...