Yakın olmaya çalıştığında bile uzaktı bana.

Sorunun başlığını açayım biraz bu adam beni hoş buluyormuş. Erkek arkadaşlarına hatta başka kızlara bile benim hakkımda güzel kız diyormuş.

Hep bana yakın olmaya çalışırdı. Benim hakkımda bilgi falan edinmiş öyle ki arabamızın plakasını bile biliyor. (daha ben bilmem).

Yakınımda dolaşırdı evet bu doğru ama asla gelip konuşma başlatmadı. Bazen ben aynı ortamda onun ortaya söylediği bir söze ben cevap verincede yüzüme bakamadan kıkırdar, kızarırdı. Cevap vermezdi. Utangaç biraz. Ama normalde fırlamanın önde gideni bey efendi.

Şimdi ben birileri sayesinde onun bana olan hislerini öğrendim. O gündür benden kaçıyor adeta artık yakınımdan bile geçmiyor. Göz göze de eskisi kadar gelmiyoruz. Neden aniden kaçmaya başladı sizce?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• karşılıksız zannediyor ve utanıyor sende bişi hissediyorsan git söle

1|0
    0|0
    • şuan arkadaşlarım bana birisini bulmuşlar çocuk mükemmel süper karakteri var ama benim aklımdaki o işte.. Açılmıyorda bana. Gidip söylesem diyorum vazgeçiyorum hata mı yaparım acaba diyorum çok kafam karışık

• şuan bana başka birisini ayarlamaya çalışan arkadaşlarım var. Ben başkasını seviyorum dedikçe bana kızıyorlar. Sevdiğim kişinin yani soruda bahsettiğim kişinin beni üzeceğini söylüyorlar çok baskı altındayım. Onun beni sevdiğinden de emin değilim. Söylemek çok zorlaşıyor. 7 gün falan göremeyeceğim onu ama daha sonra konuşmayı planlıyrum sevdiğimi söyleyeceğim...

• en iyisini yaparsın açıl içinde kalcağına ona söle

Erkekler Ne Diyor 2

• anadolu kültürü...

0|0
    0|0
  • adam sana karsı platonık ask beslıyormus

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...