Bjk hakem sayesinde mi kazandı?

http://m.ligtv.com.tr/haber/tartismali-pozisyonlara-son-nokta-21

Hakem çok kotu yönetmiş.
Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Öyle oldu ama artık geçti 3 puanı aldılar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Hep hakemler suçlu olur

0|0
    1|0
    • Yukarıdaki attigim linki gorursen çizgiden çıkmadığını ve ersana 2 kere kırmızı vermediğini, ilk gölün ofsayt, üçüncü gölün faul olduğunu ve van persie pozisyonunun ofsayt olmadığını goreceksin

• Fenerin golüde hakem sayesinde ydi o top çizgiden çıkmıştı verilmeyen fauller kartlar vardı bunları görün

0|0
    1|0
    • Yukarıdaki attigim linki gorursen çizgiden çıkmadığını ve ersana 2 kere kırmızı vermediğini, ilk gölün ofsayt, üçüncü gölün faul olduğunu ve van persie pozisyonunun ofsayt olmadığını goreceksin

• Ersan'ın ilk pozisyonu ikinci sarı ona bişey demiyorum. Ama ikincisi topa vururken Volkan'ın araya girmesiyle ıska geçip Volkan'a vurması. Ona kart falan verilmez, topa yakın olan Ersan, arkadan yetişip atlayan Volkan.

Tümer orda 'kontrolsüz hareket' diyor ama oyuncudan bu pozisyonda topu çıkarmaya çalışmamasını bekleyemezsin.

• Van persienin itetek attığı gol fauldu ben kabul ediyorum sizin gibi inkar etmiyorum. Hafifçe durtme diyon ama orda cekiyo ve kendine avantaj sağlıyor. Ofsayt diye kesilen %100 lük pozisyonu gösterir misin ben tartışmalı pozisyonlar içinde görmedim.

Ersanin 2. Faulunde topun nerde olduğunu oyuncunun ersani geçince ne olacağına da bak bence.

Gomezin penaltı pozisyonunda hakem penaltı verse kimse bir şey demezdi ama vermese de bir şey diyemez bence hakemin takdirine kalmış bir durum o an. Çünkü kol kola girişmişler hafif itip kalkışmadan sonra yere düşerken o da düşüyor

• Evet hakem kötüydü ama ama iki takımından hem lehinde hem aleyhinde kararlar verdi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hakem iki taraf adına da bir sürü salak karar verdi. Gökhan'ın yüzde yüzlük gol pozisyonu ofsayt diye kesildi, alakası yoktu, Gomez'e penaltı yapıldı, verilmedi, aynı şekilde Ersan atılabilirdi, atılmadı, Fener'e de çıkması gereken bir sürü kart çıkmadı, Van Persie'nin bir pozisyonu da ofsayt gerekçesiyle yutuldu.

Yan hakem özellikle çok kötüydü.

Fener hakem sayesinde falan kazanmadı, Gökhan'ın pozisyon harcanmasa ilk yarı 3-1 bitecekti çok büyük ihtimalle.

0|0
    0|0
    • Fener hakem syesinde yenilmedi diyecektim yanlış olmuş. Gomez bulduğunu attığı için yenildiler. Ayrıca Beşiktaş bir tane korner organizasyonundan, bir tane de kanat organizasyonundan güzel iki atak geliştirdi, ikisinde de Gomez çaktı golü.

• Dediğin gollerin biri ofsayt biri faul. Hakem Beşiktaş lehine çok karar verdi ama yapacak bir şey yok.

• He faul, hep faul zaten. Ne faulu * bu Fener topçularına da dokunulsa faul, penaltı olmasına alışmışsınız siz.

Ofsaytın verilmemesinin iki nedeni vardı bence, bir sikindirik yan hakem, bir tane de Gökhan ile Gomez'in %100 lük pozisyonunu yedi, sonra aynı hakem Van Persie'ye de salak bir ofsayt kararı verdi.

İkincisi de artık hangi gerizekalının fikriydi bilmem ama formalar, iki tarafa da koyu renk forma giydirirsen hakem kim kimdir seçmekte zorlanır.

Ayrıca, rakibin net penaltısının verilmediği bir maçta 'kırmızı kart çıksaydı' diye saçmalamanın gereği yok.

Bu hakemler bu takımları yönetebilecek seviyede değiller.

Mesela Van Persie'nin ısınırken yaptığını Quaresma yapsaydı kartı yerdi anında, çünkü yaptığı şeyin cezası sarı karttı ama o da çıkmadı, niye çünkü adamların derdi kuralları uygulamak değil, maçı idare edip bitirmek. O yüzden çok hata yapıyorlar.

• Hakem maci katletti daha ziyade fbyi ama olsun :)

0|0
    0|0
  • Evet ya hakemle falan yendiler bizi, :)

0|0
    0|0
  • fenerin alttığı bir golde gol değil yalan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...