Karın çatlakları tedavi edilebilir mi?

Benim hızlı kilo aldığımdan dolayı karın bölgesinde çatlaklar meydana geldi. Aynı hamile kadılarda olusa bilen çatlaklar. Bunlar önce bordo renginde idi ve şimdik beyazlar. Kilo verdim ve bu çatlaklar dahada belli olmaya başladı. Yakından bakıldığında görülüyor. Bu durumda ne yapabilirim? En azından o çatlakarı inceltme veya biraz düzeltmem için bir yol varmı?

Birde evlenmek üzereyim ve bunu nişanlıma söylemek istiyorum. Sunku evlendikten sonra rahatsız olmasını istemiyorum. Sizce söyleyimmi?

Birde kızlara ayriyeten şu soruyu sormak istiyorum. Sİzi bu karın bölgesindeki çatlaklar rahatsız edermi?

Birde genel olarak evlenmeden önce karşılıklı vücuttaki kusurları söylenmesini nasıl buluyorsunuz? Veya karşı tarafı kırmamak için nasıl sorulabilinir veya söylenebilinir? Teşekkürler! Selamlar

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• bosa ugrasma gecmez arkadasımdada var gecmıo herseyı denedı oda kılo alıp verıo bıde dogum yaptı

0|1
    0|0
    • arkadaşını bi an erkek sandım da. son cümleye gelince "nasıl lan?" dedim. ama saniyeler sonra şaşkınlığım geçti. bilinçaltı işte.

• Cevabin icin tesekkürler!

• rıca ederm

Kızlar Ne Diyor 2

• Dürüst olacağım, çok kötü bir görüntü, hele ki erkekte, kadınsı bir görüntü. Asla istemem. Ama insan sevince böyle şeylere aldırmaz, nişanlın seni seviyorsa görmezden gelecektir.

Tedavisi yok.

0|1
    0|0
    • Dürüst cevabin icin tesekkürler! Ne yapalim, maalesef oldu birkere. Benimde görüntü olarak hosuma gitmiyor. Ben bu durumdan rahatsiz oldugum icin, sevdigimde rahatsiz olmasini istemiyorum. Onun icin ona bu durumu anlatacagim. :-(

• Benimde üst bacaklarda birsürü var ne yapacağım hiç bilmiyorum benimkiler hep beyazdı yeni bir lazer yöntemi varmış sanırım geçende televizyonda söylüyorlardı

0|1
    0|0
    • Cevabin icin tesekkürler! Lazer yöntemi bende duymustum, bir arastirmam lazim. Sagol!

• Sende sağol

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...