Fitness yapmak bir kadını nasıl gösterir?

Yani şöyle söyleyeyim. Fitness yapmayan bir vücut ile fitness yapanın farkı nedir. Mesela popo, bel, göğüs, bacak..
Ha bir de kaç ay gerekir?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ay boyunca haftada 3 gün, günde 3 saat eksiksiz düzenli devam ederseniz iyi sonuç alırsınız.
    Ben asla fitnesi tavsiye etmiyorum. Fitnes yani aletlerle yapılan sporda vücudunuzda bulunan mevcut yağ oranı erimediği için o yağlar kas şeklini alıyor ve dolayısıyla kaslı ancak zayıf bir vücuda sahip olursunuz. Bunu tescil ettirmişim.
    Doğal savunma sporları günümüzün bayanlarının en çok ihtiyaç duyduğu spor türleridir diye düşünüyorum.

0|0
    1|0
    • mesela?

• Mesela Sanda Wushu ağır antremanlı yakın savunma sporudur. Hem vücudunuzu gereksiz yağlardan arındırır ciddi çalışırsanız hemde serserilere karşı kendinizi savunabilmeyi öğrenirsiniz... Tekme yumruk güreş hareketleridir.

Erkekler Ne Diyor 6

• En az 6 ay yapmakla fark ortaya çıkar tabi fit gösterir

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşım 3 ay gibi bir sürede müthiş sonuç aldı. Ama çok ağır çalışıyor, her gün 57 dakika antenman yapıyor.

• şu an ki durumana bağlıdır kaç ayda ideal vücuduna ulaşacağın spor yapan insanın vücudu daha diri olur, hem daha hareketli hem daha sıkı olursun

0|0
    0|0
  • süper ve dinc sarkik markik degil

0|0
    0|0
  • özelden yaz geniş kapsamlı olay 10 senedir yapıyorum hocayım anlatırım

0|0
    0|0
  • Altyapıya bağlı olmak kaydıyla daha hoş olur her türlü

0|0
    0|0
  • Bel incecik popo ve göğüsler daha dikkat çekici 3 4 aya olur