Fitness yapmak bir kadını nasıl gösterir?

Yani şöyle söyleyeyim. Fitness yapmayan bir vücut ile fitness yapanın farkı nedir. Mesela popo, bel, göğüs, bacak..
Ha bir de kaç ay gerekir?

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• 6 ay boyunca haftada 3 gün, günde 3 saat eksiksiz düzenli devam ederseniz iyi sonuç alırsınız.
    Ben asla fitnesi tavsiye etmiyorum. Fitnes yani aletlerle yapılan sporda vücudunuzda bulunan mevcut yağ oranı erimediği için o yağlar kas şeklini alıyor ve dolayısıyla kaslı ancak zayıf bir vücuda sahip olursunuz. Bunu tescil ettirmişim.
    Doğal savunma sporları günümüzün bayanlarının en çok ihtiyaç duyduğu spor türleridir diye düşünüyorum.

0|0
    1|0
    • mesela?

• Mesela Sanda Wushu ağır antremanlı yakın savunma sporudur. Hem vücudunuzu gereksiz yağlardan arındırır ciddi çalışırsanız hemde serserilere karşı kendinizi savunabilmeyi öğrenirsiniz... Tekme yumruk güreş hareketleridir.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• En az 6 ay yapmakla fark ortaya çıkar tabi fit gösterir

0|0
    0|0
    • Kız arkadaşım 3 ay gibi bir sürede müthiş sonuç aldı. Ama çok ağır çalışıyor, her gün 57 dakika antenman yapıyor.

• şu an ki durumana bağlıdır kaç ayda ideal vücuduna ulaşacağın spor yapan insanın vücudu daha diri olur, hem daha hareketli hem daha sıkı olursun

0|0
    0|0
  • süper ve dinc sarkik markik degil

0|0
    0|0
  • özelden yaz geniş kapsamlı olay 10 senedir yapıyorum hocayım anlatırım

0|0
    0|0
  • Altyapıya bağlı olmak kaydıyla daha hoş olur her türlü

0|0
    0|0
  • Bel incecik popo ve göğüsler daha dikkat çekici 3 4 aya olur