Derbi kadrosu sizi tatmin etti mi? Sporting Lizbon maçında bu kadro galibiyeti getirir mi?

Hafta içi oynanacak Sporting Lizbon maçının kadrosu sizce derbi kadrosuyla birebir aynı mı olmalı değişiklik şart mı?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Oğuzhan Atiba'nın yanında oynayamıyor, Necip de tekniği sınırlı, şu an takımın tek sıkıntısı Tolgay ve Veli'nin yokluğunda bir tane ortasaha almayıp hocayı bu şekilde zor durumda bırakan yönetim.

Tosiç kesinlikle oynamamalı, Lisbon'u izlemedim yakın zamanda, Oğuzhan Sosa'nın yerine oyuna başlarsa ve Lisbon takımı onu kitlemeye fazla odaklanmazsa çok etkili olabilir.

Ersan dangozu da oynamasın, bugün ayar etti beni.

Quaresma bu tür bir maçta büyük ihtimalle gaza gelir ama ben yine de kendisinin öne çıkmak için madrabazlık etmeyeceğine dair hocaya resmi belge sunmadan güvenlilmemesi taraftarıyım.

Gökhan da böyle öne çıkma çabası içinde ama bunu futbol oynayarak yapıyor, Quaresma artislik peşinde koşuyor bu yaşta bile.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne diyorsan haklisindir :( arada tirnaklarim nasil diye sor nolur :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadro yeterli fakat ilk 18 de kesinlikle Kerim olmalıydı , Kerim ve q7 oyunu değiştirebilecek oyuncular , heba edilmemeli

Ayrıca sol bekte sorun bir turlu cozulmedi , tosic kafa olarak sahada değil

0|0
    0|0
    • Tosicin kafası nerde Allah bilir. Şenol hoca fazladan bir defans bulundurmak için kerimi kadroya alamamış okuduğum kadarıyla. Aynı fikirdeyiz. Kerim ve Q17 konusunda.

• inşallah yenilirsiniz inşallah

1|1
    1|1
  • Beşiktaş ideale yakın bir kadroyla sahadaydı denebilir belki sosa veya olcayın yerine q7 olabilir o maçta birde şu Cenk Tosuna yazık oluyor yer bulamıyor.

0|0
    0|0
    • Türkiyenin en iyi yerli santrforuna sahibiz takımda yer bulamıyoruz bolluğa bak. :/

Sosa olmaz ama Olcay bazen saç baş yolduruyor Q17 daha mantıklı bir seçim olabilir.

• Olcay derbinin son 20 dakikasında Q7'nin hiçbir şekilde düzgün yapmayacağı savunma işlerini yaptı sağ kanatta. Quaresma denyosunu koysan orda adam kovalamaz, rakibi bozmazdı.

Olcay takımın üç senedir maç kaçırmayan, 120. dakkada bile koşup top kovalayan oyuncusu, kazma olabilir ama Quaresma'dan daha fazla güven veriyor bana.

• Kerizma oynamasın, duygusal hakaret edebilir eski takımına karşı. Hatta kerizma sporting lizbon alt yapısından yetişti. Bu nedenle eski seyircisi önünde verim alınacağını sanmıyorum.

0|0
    0|1
    • Beşiktaş forması taşıyan bir futbolcuya karşı ılımlı olunmalı. Sanmıyorum ben Quaremanın duygusal davranacağını.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...