Siz de sıkılmadınız mı ?

Yaratıcılık değil derdim ya da sorularınızı eleştirmek de değil ama hergün aynı soruların sorulması görünen o ki eski üyeleri dahi kaçırır oldu.Siz de sorulan sorulardan aynı şeyleri cevaplamaktan sıkılmadınız mı,buna bir çözüm bulamaz mıyız ? Fikir beyan etmek isteyen beri gelsin.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Yaklaşık 1 aydır girmiyordum siteye tekrar döndüm ve değişen birşey olmadığını gördüm. Artık sıkıcı olmaktan çıktı olay bıktırdı diyebilirim.

0|1
    0|0
  • Sitede elimden geldiğince mantıklı soru sormaya çalışıyorum amma, şikayetçi olduğu sorular var ya herkesin.. eh işte onlar cevap rekoru kırıyor ;)

0|1
    0|0
  • sen sor

0|0
    0|1
  • Yönetimde elinden geldiğni yapıyordur , bazıları sırf sormak için soruyor. Her gece muntazam neden hala uyumadınız sorusu geliyor örneğin :D Aslında bunu yapanlar genelde yeni üyeler.

0|1
    0|0
    • Evet her gelenin aklına ilk gelecek sorular var,elbette birşeyler yapıyordur yönetim ama yenilikci birşeyler eklenmeli mi diye düşünmüyor değilim.Sadece soru bazlı gitmek zamanla akılcı sorular sorulmasına engel oluyor gibi.

• Bir şekilde fikir beyan edip cevap verdiğin için teşekkür ederim.

• Rica ederim,

Erkekler Ne Diyor 2

• çoğu soruya cevap vermiyorum artık zaten

ara ara bakıyorum, bir şey çıkarsa karalıyorum

çözüm yönetime kalmış, onlar da hitler sayesinde gelen parayı umursar

siyaset sorulur soru kaldırılır, din sorulur soru kaldırılır

ben de bilemedim

1|1
    0|0
    • Farklı bir konsol eklenemez mi sence siteye,sohbet odası veya oyun,yarışma tarzı birşeyler

• Teşekkür ederim cevapların için.

• rica ederim

• halk bunu seviyor... aynen sabah programlarında dönen saçma programlar gibi.

1|0
    0|0
    • O programlarda akla mantığa sığmayan bir yaratıcılık var en azından sıkılmıyorsun :D

Yükleniyor...