Quaresmanın derbide oynamamasını nasıl karşılıyorsunuz?

Quaresmanın oynamamasını nasıl karşılıyorsunuz? Şenol Hoca'nın kararı sizce doğru muydu? Oyuna girse daha farklı olur muydu? Maçtan memnun musunuz?

Bu arada aynı sevdaya gönül verdiğim Beşiktaşlı arkadaşları tebrik ediyorum.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Senol abi ne yapmissa dogru yapmistir :(( Allah belani vermesin burcu :(((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Türkiyede sonuç odaklı bir ülke olduğu için ve sonuç olarak Beşiktaş galip geldiği için Şenol hocanın tercihi doğru olarak gözükür niketimde maçı q7 sizde kazandı BJK son haftalarda formsuz zaten arada lazım böyle kulağı çekmeler avrupa maçında tekrar sahalara döner diye düşünüyorum. Futbol sever olarak maçtan memnunum bol gollü bol pozizyonlu bir karşılaşmaydı BJK yenmesiylede lige renk geldi ama şunuda belirtmeden geçemicem Hakem berbattı bjk ilk gol ofsayt 3. golde faul var Ersan iki kere atılırdı vs ama yinede zevkli maçtı.

0|0
    0|1
  • Kötü oldu ya bir Q7 miz vardı

0|0
    0|0
  • şenol hoca formayı belli bir düzene göre dağıtıyor şu anda sadece kerimin biraz daha fazla süre alması gerek bence

0|0
    0|0
  • öyle sevindim ki bir gs olrak kara kartal sen çok yaşa kanaryayı yedi be

0|2
    1|0
  • İsabetli bir karardı

0|0
    0|0
  • Ya hic sormaa ben sinir oldum oynaticakti hadi ikinci yarida sokucakti oyuna kuplere bindimm resmen yendik ama oynamdi diye üzüldüm

0|0
    0|0
  • Bu soruyu beşiktaş 10 kişi kalmadan nasıl derbiyi tamamladı? diyede sorabiliriz.

0|0
    0|1
    • Ya da sizin yasaklı bölgede ısınan hollandalınıza hakemler nasıl söz geçiremedi diye?

• Quaresma sorunlu bir futbolcu olabilir ama yetenekleri bakımından takıma fayda sağlayabilirdi. Ben mevcut karardan memnunum Şenol Hoca ona biricik olmadığını gösterdi.

• Zaten artık eski Q7 değil, 90 dakika oynayacak potansiyeli yok. Güzel adam eksiltir, showunu yapar, rakibi yorar ama artık 2-3 senelik potansiyeli var. Bu sene takıma faydası dokunsun birazcık yeter bize zaten. Kırmızı yiyip maçı katletmemeli. Şenol hoca diğer hocalar gibi değil sadece bakmıyor görüyorda ;)

• Adam gelmiş 2 senedir derbi kazanamayan takıma derbi kazandırmış hakemin onca yanlış kararına rağmen hala Qauresmanın oynamasını sorguluyorsunuz bu kadarda olmaz ya hocanın kararlarına saygı duyun quaresma oynasaydıda yine takımı yaksamıydı. kaybetseydik tamam sorgulardınız haklı olarak ama bugün kazandık
    Quaresma elbet oynayacak ama kendine çeki düzen vermeli bu formuyla oynaması imkansız ayrıca artisliklerinide bırakmalı.

1|0
    0|1
    • Ben kararı sorgulanıyor. Şenol Hocaya da büyük saygı duyuyorum sorun yaşayan arkadaşlar var mı merak ettiğim için sordum bu soruyu.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...