Sorum size Beşiktaşlılar gelin içeriye?

Şimdi benim bir sorum olacak 2000 li yıllarda Beşiktaşın en nefret ettiği veya direk rakibi olduğu takım Fenerbahceydi.2006 yılında Beşiktaşlılar Türkiye kupasını aldığında galatasaray şampiyon olsun istiyordu. Gs bjk dost takım lafları falan oluyordu fener düşmanıydılar. Ancak son yıllarda Beşiktaş galatasaraya ayar oluyor gibi gözüme gözüküyor. BEŞİKTAŞLILAR feneri mi yoksa galatasarayı mı 1. rakip olarak görüyorsunuz hangisini daha az seviyorsunuz?

• Galatasaray en büyük rakibimiz.
    33% (5)56% (5)42% (10)Oy Ver
  • Fenerbahçe en büyük rakibimiz.
    67% (10)44% (4)58% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe en büyük rakibimiz.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Beşiktaş fenerbahçe kardeş takımlar

0|0
    0|1
    • Hadi canım 2004-2005 sezonu Beşiktaş Lucescu ile şampiyonluğa giderken ilk yarıyı 9 puan önde kapatmasına rağmen fener şampiyon oldu lucescu Türkiye'de futbol mafyası var dedi o günden beridir ülkeye geri gelmedi Aziz Yıldırım yüzünden tüm Beşiktaş fener e düşman olmuştu Bağdat caddesinde Beşiktaşlı bıçaklanarak öldürüldü tribünde birçok olaylar yaşandı ne kardeşi sende

• Ben ener yalakasi birini tanıyorum omurgasiz duruyor

• Geldim :D şöyle ki ben ikisini de rakip olarak görmüyorum

0|1
    0|0
  • Rakibimiz olamayacak kadar küçükler

0|1
    0|1
  • Mühendis Oktay.

Bizim kardeş takımımız yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sarisinlardan hoslanmayiz
    Beşiktaşın Beşiktaş lidan başka dostu yoktur
    Gs ile kardeş takım muhabbetini genelde ergen taraftarlar yapardı o da bitti şükür

0|1
    0|0
    • Aynen şuanda fener bjk dost diyenleri görüyorum çok saçma Beşiktaş'ın bir numaralı rakibi fenerdi halbuki. Peki senin için Fener mi Gs mi daha itici ya da hangisini daha az seviyosun

• İkisi de birbirinden beter o derece ki biri daha iyi diyemem masa başı tüm pislikler bunlarda

• Sarışın kardeşler zikimde değil..

0|4
    0|0
  • Yalnız beşiktaşı rakip gören yok

0|0
    0|1
  • Beşiktaş Rakibi olmayan takımdır. Tıpkı Alman liginin bayern münihi Fransa liginin Psgsi gibi ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...