Atiba Hutchinson'u beğenmeyen Beşiktaş taraftarı var mı?

Şimdi herkes Gomez, Oğuzhan diyor ama bana hep sahada en iyi oynayan oyuncu Atiba gibi geliyor. Atiba Beşiktaş'ın mücadele gücünü ve top tutma kabiliyetini beş kat falan arttırıyor. Daha yorulup koşamamazlık ettiği top görmedim, adam eksiltebiliyor, çok nadir pas hatası yapıyor, boyu uzun hava toplarında etkili, çok fazla top kapıyor, mevkiisine göre hızlı bir isim, sağ bek oynar, stoper oynayabilir, koysan forvet bile oynar.

Tek bir tane sıkıntısı var, etrafını görmekte zorlanması, onun dışında adam resmen takımın en kesilemeyecek, yeri en garanti topçusu ki takımda Alman Milli Takımı'nın iki sene öncesine kadar as santraforluğunu yapmış Mario Gomez var.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• He başarılı forvetin arkasında bir Atiba vardır :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok hantal

0|0
    0|0
    • Hantal? Takımın en çok koşan, en çok top kapan oyuncusu. 30'unu aşmış birisi, üstelik takımın en yavaş oyuncusu bile değil, ligde onun mevkiisinde oynayan oyuncuların hiçbiri kendisinden hızlı değil.

Bu adam pozisyonlarda ağır kalmıyor, kolay çalım yemiyor, topa koştuğunda geri kalmıyor. Üstelik 1.89 boyu olan iri kyıım birisi. Ne kadar hızlı olmasını bekliyordun? Bu adamın biraz daha hızlı oynayıp dikine iyi pas yapan hali olan Arturo Vidal Bayern Münih'de ilk on bir oynuyor.

• Boyu çok uzun olduğu için kıvrak değil sadece, hantal adam sahada hareket ederken yeterli hızı gösteremeyen adamdır. Tosiç hantaldır, çünkü koşamaz, ağır kalır, Atiba asla olması gereken yerde bulunmakta gecikmez, her zaman pozisyon takibini yapar.

• atiba hutchinson u tanimayan var bir tane

0|0
    0|0
    • Beşiktaş taraftarı derken maçları izleyen, önemli maçlar dışında takımı takip eden hakiki taraftardan bahsediyorum. Sen koftiden taraftarsın, üzerine alınma.

• ben kendimi biliyorum sorun yok

Erkekler Ne Diyor 3

• adama bişey olsa bittik biz velide yok😱

0|1
    0|0
    • Tolgay'ın sakatlığı çok darbe oldu takıma, Tolgay ucuza geldi ama ligin en etkili ortasahalarından, o sezonu kapatınca orda oynayabilecek tek isim Necip, ki o da saatli bomba.

Miloseviç'i falan denesek bir dönem orada oynamış ayağı düzgün birisi, ağır olduğundan sıkıntı olabilr ama Necip'den iyi oynar belki.

• necip iyi gidiyor şimdilik veli dönseydi biraz rahatlardı orta bölge

• Güzelde gomez o golü atamasaydı belki de fener sizi 3-1 dağıtmıştı deplasmanda. Bence bitiriciliğiyle gomez en iyisiydi.

0|0
    0|0
    • Hayır değildi, Atiba'nın kaptığı, tuttuğu topu saysan burdan fizana yol olur. Atiba'nın yanına Tolgay sakatlanınca birini almayan yönetimin salaklığı yüzünden Beşiktaş maça ağırlığını koyamadı zaten.

Gomez işini yaptı, ama Atiba görev tanımının çok üstüne çıkıyor çoğu zaman.

• atiba'nın videolarını izledim, gerçekten dehşetsel bir oyuncu. elemanlar yorulurken o daha yeni girmiş gibi çatır çatır oynuyor :D çok diri ve atik biri yaşı baya var ama 35 galiba. ama yaşına rağmen genç :D

0|0
    0|0
    • Ciğer yok, hiç yorulmuyor, yorulsa bile koşuyor zaten. Şimdilerde Tolgay ve Veli olmadığı için yanındaki adamın yerine de koşuyor.

Yükleniyor...