Branş olarak seçip, amatörce veya profesyonelce devam ettiğiniz bir spor dalı var mı?

Branş olarak seçip, amatörce veya profesyonelce devam ettiğiniz bir spor dalı var mı? Tekvando, jimnastik, futbol... Yani benim sporum dalım bu diyebileceğiniz bir spor branşınız var mı?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• Epey bir süre capoera yaptım bırakmak zorunda kaldım , kısa zamanda yüzme ve aikidoya başlayacam .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tenis ve voleybol yapıyorum şuanda.

0|0
    0|0
  • Tekvandoya yazılmışdım sadece yazıldım:D

0|0
    0|0
  • Futbol oynuyordum hala da oynarim yaz aylarinda ama profesyonelce degil..

0|0
    0|1
    • hadi ya çok ilginç. :) nasıl peki ? kiminle oynuyorsun ?

• Niye oynayamiyor musun ?

• yok, bana yürümek ve koşmak artık yasak. üç bacaklıyım. işte diğer bacağım : link

• Yaptığım bi spor yok ama futbol ve boksu çok seviyorum

0|0
    0|0
  • bisiklet :) kesinlikle tam benlik , bu yaşımda hala daha biniyorum :)

0|0
    0|0
    • bu yaşımda derken yaş bayağı geçmiş gibi söylediniz...

• neyse +1 için buradan teşekkür ederim ninecim, bayram harçlığı yerine geçti. emekli maaşı sende kalsın :D:D artık bozdurur bozdurur harcarım :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Küçükken Tekvandoya yazılacam dedim annem oğlum ne işin var biryerlerini sakatlarsın dedi

o günden beri tek yaptığım spor malum..

0|0
    0|0
  • sadece extreme planche var, uzun sure de dansla beraber yer akrobasisi yapmistim... simdi hava akrobasisi haline geldi o ayri konu :)

0|0
    0|0
  • masatenisini seviyorum ya:)

0|0
    0|0
  • Fitness , Kick box.

0|0
    0|0
  • profesyonelce futbol oynuyordum 8 sene oynadım ve şimdi hobi olarak devam ediyorum.

0|0
    0|0
    • çok güzel arkadaş. sporlu bir hayat...

• sporsuz yapamam ben. :) 3 gün spor salonundayım haftada bir gün de halı saha. :) 2 hafta da bir de yüzmeye giderim.

• Orta düzey vücut geliştirme + yüzme + fitness

0|0
    0|0
    • çok iyi. kendine yaptığın bir yatırım. bence ihtiyarlayınca meyvelerini yiyeceksin, faydasını göreceksin arkadaş.

• Yüzdüm.

0|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beri bilardo oynamayı severim. Hep ünlü bir bilardocu olmak istemişimdir.

0|0
    0|0
    • bilardo şu an spor olarak tanınıyor olmalı değil mi?

• Evet Türkiye de çok yaygın olmasada diğer ülkelerde spor dalı olarak gözüküyor.

• Yaygın olmayabilir ama türkiye de resmen tanıyor olmalı diye biliyorum.

Yükleniyor...