Maçı hak eden Fenerbahce mi? Beşiktaş mı?

Bu nasıl adalet arkadaşlar hakem her pozisyona yok foul yok ofsayt. maç 10 dk uzuyo verdiği uzatma dakkası 2 dk 4 dk Adamlar kendi bileğinin hakkıyla 1 gol attı o yani diğerleri saçma sapan goller. top oynayaamadılar. Sizce Beşiktaş hak ederek mi kazandı yoksa maç fenerin hakkı mıydı?

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş hakem kararları neticesinde kazandı diyebiliriz çünkü 10 kişi kalması gereken maçı 11 kişi tamamladı. Ersan Gülüm'ün 2. sarı karttan atılması lazımdı hadi orada atılmadı direk kırmızı karttan atılmalıydı. Geçen haftaki bursaspor maçında da hakem kararları yüzünden puan kaybedecekti neredeyse fb. beşiktaşlılarda da biraz utanma olması lazım. Hakemin lehlerine bu kadar hata yaptığı bir maçtan sonra nasıl yendik ha ha ha kih kih kih çok saçma kaçıyor.

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum kardeşim beşiktaşlıların bir çoğunun maçın bizim hakkımız olduğunu söylemesi gerek söylemiyolarsa ben onların dürüstlüğünden şüphe ederim

• bir baktım gelmiş seçtim bende :D

• haha bir arkadaşa sormuştum biraz önce de böyle böyle diye o da yeni görüşler olmuyo sayfayı yenilemesi gerekiyor dedi ama çok anlamadım bu açıklamayı neyse sağolasın:)

Kızlar Ne Diyor 4

• Hakeden kazandı

1|0
    0|0
    • Bana beşiktaşlı değilim de..

• fazla konuşmaya gerek yok sonuç belli

• Ragnar eminim yaşın 10.. Senin yazışman gıcığıma gitti dik dik konuşuyosun. Baaak bu bir futbol l*n yanımdaki beşiktaşlı adam bile diyo ki maç fenerin hakkıydı ama beşiktaş yendi diye. 1 tane atağınız dışında başka bir atağınız bile yok. ayağınızda top tutamadınız gelmişsin burada yok böyle yok şöyle. sana diyeceğim tek şey şu ki Şükrü saracoğlunda yiyeceğiniz gollerin Hesabını vermeye başlayın.. Ragnar veledi az konuş öz konuş çok gereksiz konuşuyosun sonuç bellidir yapacak bişi yok ama Herkezde biliyor maç fenerin hakkıydı ( . ) Daha fazla yazmayın konu kilit

• Fenerbahçe ydi ama olsun van persie nin gol attıktan sonra sevinci çok tatliydi 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Avunmaya devam edin siz fenerin hakkiydi diye yediremiyosunuz o 3 golü kendinize aciyorum şu ezik fenevlilere😆

0|0
    0|0
    • Haha ben sizin attığınız 1 gol gördüm valla adam gibi savaşarak terinizi dökerek :)

• Beşiktaş

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Geçen sezon iyi oynayipta kazandığımız derbilerden sonra iyi oynamanın bu ligde beş kuruş etmediğini anladım
    Ulkemiz de futbol skor odakli

0|1
    0|0
  • İki takım da bişeyler yapmaya çalıştı, bu maçın hakkı Fener'indir diyen adam maldır. Fener'in ilk golü saçma sapan bir goldü. Beşiktaş'ın ikinci golü tam bir çalışılmış goldü, Olcay çok iyi aşırdı, Kjaer vurmak isteyip düzgün vuramadı arkada pusmuş olan Gomez bitirdi işi.

İlk yarının son dakikasında Gökhan'ın çok net pozisyonu da ofsayt diye yalandan kesildi zaten.

Bence en güzel gol Van Persie'nin attığıydı, Volkan Şen müthiş yaratıcılık gösterdi.

İki takım da hakederek oynadı ama takım olarak oynamayı başarıp üçüncü golü bulan Beşiktaş maçı uyuttu.

Hakem iki taraf adına da çok kötüydü. Nani'nin attığı triplere rağmen Oğuzhan'ın sarı kart görmesi gibi salaklıklar, saçma fauller, ilk yarı nerden baksan 5-6 dakkanın yenmiş olmasına rağmen 2 dakka uzatma vermeler gırlaydı.

Beşiktaş takım olarak Tolgay ve Veli'nin yokluğunda bir ortasaha almayan yönetimin salaklığının kurbanı olmaktan kurtularak bir derbi kazandı sonunda. Takım olarak birşeyler yapmaya çalıştılar, şuursuzca Fenerbahçe'nin ortasahayı domine etmesini engellemeye çalışmak yerine akıllı oynamaya çalıştılar ki Oğuzhan ilk yarı çok ezildi.

Şu maçta Tolgay olsaydı, 3'ü daha ilk yarı yerdi Fener.

0|0
    0|0
  • Maçı hakeden taraf yoktu, bu maçın hakkı, beraberlikti. Beşiktaş'ın ilk golünün geçersiz sayılması, Beşiktaş'ın maçı en fazla 10 kişiyle tamamlamalıydı.

Futbolda, iyi oyun değil atılan goller maç kazandırır. Fenerbahçe, kötünün iyisini oynamış olsa da, eğer futbolun adaletinden söz edecek olursak, hücum zengini ama gol fakiri bir takım maç haketmiş olamaz. Kendini sürekli yere atan, zaman geçirmeye oynayan, hatta 10 dakika kala,5-2-3 gibi korkak bir sisteme dönen Beşiktaş hiç haketmiş olamaz.

İlk gol ofsayt, Ersan kırmızı (Oğuzhan'a da gösterilebilir ama gösterilmese kimse bir şey diyemez), maç sonucu 2-2.

Bir futbolsever olarak, skor açısından heyecanlı bir maç gibi görünse de, oyun açısından izlediğim en zevksiz ve en tek taraflı maçlardan biriydi. Büyük ihtimalle, hakem de Caner'e haksız kırmızı verdiği maçtan sonraki en kötü maçını yönetti.

0|0
    0|1
    • Şu dediklerin olsaydı maç sonucu 2-2 olmazdı kardeşim feenerbahce 4 ü bile atardı :)

• @Ragnar_Lodbrok Kjaer aslında, iyi bir stoper ancak, onun da en büyük sorunu hız. Antalya maçında, Eto'o'yu çok güzel marke ederek etkisiz hale getirmişti ancak yanında daha dinamik ve kesici bir stoper olmadığı için oyuncu markajında çok ileri çıkamıyor. Hızlı ve kesici ve bir sol stoperle çok iyi bir ikili olurlar.

Caner, bir bek değil, bir kanat oyuncusudur. Ersun hoca döneminde, hücum gücü Caner ile kurulduğundan mecburen bek oynuyordu ama şimdi bu sistem işlemiyor. Hasan Ali, oynamalı.

• Aga siz naptınız ya okumaya üşendim :D

• Maçın hakkı bana göre beraberlikti ama kazanan Beşiktaş oldu başta Fernandao yerine RVP ile başlasa çok daha farklı olabilirdi skor Beşiktaşta 2-0 dan sonra Olcay o kafayı atsa 3-0 dan sonra farka gidebilirdi yani belli başlı kırılma anları var bol gollü bol pozizyonlu bir karşılaşma oldu.

0|0
    0|0
  • Aglayacaksaniz oynamayalim

0|0
    0|0
  • aman atan attı yenen yendi yenildik işte

0|0
    0|0
  • maçın hakkı beraberlikti

0|0
    0|0
Yükleniyor...