Yok agırlık yok kardıyo ya allah askına noluyor?

ya ben en cok kalca ve bacaklarımın kalınlıgından sıkayetcıyım yok bırı kosuya cık yok baskası orayı calıstırıcak sey yapma yok cardıo yap yok agırlık yap cardıo hıc olmaz bırı bı tel bırı baska telden? yardım eder mısınız napmalıyım cok kafam karıstı bu yuzden yalnızca kalorı acıgı yaratarak saglıklı beslenıyorum ama spor ne yapıcam bılemedım

Güncellemeler:
NERDE BU SİTENIN FIT ADAMLAR? bir YORUM PLS

1|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardiyo yapmalisin. Agirlik yapta az yap. Yoksa incelmez kasa dönüşîr

0|0
    0|0
    • kardıyo yaparsam cok fazla kas da kaybedersın yagın yanında dendı bana ama :/

• yeterınce cıkık ya :D daha ıstemıyorum o zaman kardıyo yapıp ınceltsem yeterlı mıdır

• Sen squatta yap. Ozele gelirsen anlatirim tüm incelikleri

En İyi Kız Görüşü

• Tempolu yürüyüş en iyi spor bence sanada iyi gelir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ağırlık antrenmanı ve cardio yapıcaksın bu kadar basit haftada 3 gün ağırlık 2 gün cardio yaparsan istediğin şekle bürenebilirsin

0|0
    0|0
    • Agirlik cpk sıkıcı yapamiyprum ya

• sen o kastaki pump'u bir hisset sonra vazgeçemeyeceksin :D

• Kasa gerek yok incelsem yeter su an hdbdhsh

• Fitnessa gidiyo musun

0|0
    0|0
    • bı ara gıttım ama kalınlastım bıraktım bı ısede yaramdı daha cok evde yapmayı dusunuyorum sımdı vaktım yok pek ayıracak zaten oyle asırı bı derdımde yok ama fıt vucut ıyıdır

• malum fızık berbat kosu yeterlı olur mu orda supelıyım bıraz ama

• Fiziğin berbat değil. Neyse. Canın ne istiyorsa onu yap. Sonuna kadar 👌👊✌

• bacak kısmını fazla çalıştırma ama sporu fazlada bıraka sarkma olur kalori açığı nispeten faydalı olur ben göğüs ve omuz kısmını kardiyoyla halletmeye çalışıyorum bira body tarzı oldu onun için biraz daha fit olmak için kardiyoya döndüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Herseyden biraz yap

0|0
    0|0
  • Spor salonuna git hem kardiyo yap hemde bölgesel hareketler yap.

0|0
    0|0
    • Vaktim yok o kadat

• Oraya git gel bide calis 1.5 saatten cok uzun sürüyor iset1

• Valla bilmiyorum o sekilde oralara gidip calisan cok insan var. Senin tercihin.

Yükleniyor...