Beşiktaş Fenerbahçe maçı hakkındaki görüşleriniz nedir? Nasil bir maçtı?

Besiktaslıların bu galibiyetini kutluyorum canı gönülden bir Beşiktaşlı olarak. görüşlerinizi bekliyorum

0|0
7|39

En İyi Erkek Görüşü

• hakemi özellikle tebrik ediyorum sonra da beşiktaşlı oyuncuların karakterlerini ayrı ayrı tebrik etmek istiyorum...

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• Hakem maçta çok pasif kaldı. Öyle bir maç yönetimi olamaz Fenerbahçe'den Nani hakeme bildiğin kafa atmaya kadar geldi diklenme vs. orada hakem kendini ezdirdi direkt kırmızı kart tartışmaya gerek yok. Fenerbahçe'nin 2. golü kafadan haksız ve yanlış topun 3/2 si outa çıkıyor ama nasıl oluyorsa hakemler devam kararı verip Beşiktaş'ın 2. golü yemesine sebep oluyorlar. Beşiktaş iyi oynadı mı oynadı Fenerbahçe iyi oynadı mı oynadı hatalarla, yanlışlarla kazanan Beşiktaş oldu bir Galatasary'lı olarak tebik ederim...

0|0
    0|0
  • fb yandex'e mario gomez yaz, uçan almanı bir daha izle
    Şenol Güneşle farklı olacağını söylemiştik

1|0
    0|0
  • İlk defa bir derbide Beşiktaşlı olarak hakem hatalarının Beşiktaş lehine olduğunu tartışıyoruz.. Bu bile büyük başarı bence.. Yaklaşık 6-7 yıldır hakemlerin Beşiktaşı kaylettiği ligde hakemin Beşiktaş lehine kararlar vermesi şaşırtıcı..
    Maça gelirsek tempo fena değildi.. Ama yine de kaliteli bir futbol vardı diyemeyiz..

0|0
    0|0
  • Maci izleyemedim ozetten anladigim kadariyla fenerbahçe baskı yapmış ama golü hatta golleri biz bulmusuz böylece derin bir nefes vede kontrol bize geçmiş sonra bizde kendi kalemize atmisiz vede fener tekrardan yüklemeye başlamış ama geçen seneden farkimiz daha istekli bir forvet var tecrübeli yetenekli

0|0
    0|0
  • hakem ile beraber vitor hatasi var,
    hakemler hatasi var
    vitor hatasi ise fernandao ilki 11 oynatmasi yani ilk 11 van persie oynatmis olsaydi belki baska bir skor olabilirdi
    ben begenmedim vitor pereira
    nerdeyse dunyanin en iyi futbolcu (van persie) varken neden kotu forveti (fernandao) oynatti anlayamiyorum.
    bunu sonu ne olur gorecegiz.

0|0
    0|0
  • Fanatik Beşiktaşlıyım ama bu haksızlık yapacağım anlamına gelmez. o topun cizgiyi gecip gecmedigini anlamak zor. Ama dakika 70 de ersanın ikinci sarı ile oyundan atılması lazımdı. Yenilebilirdik belkide oyundan atılsaydı. Hakem kimsenin tarafında degildi , sadece yönetemedi. Koskoca derbide böyle hakemlik mi yapılır. Neyse bizimde hakkımız çok yendi zamaninda. 3 puanı aldik onemli olan bu. Q7 oynayaydı iyiydi.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kazanmıştır kazanmasına ama hakem halis özkahya'nın maçın gidişatına doğrudan etki edecek niteliğe sahip her iki tarafa yönelik olmakla birlikte daha çok beşiktaşın lehine kararlara imza atmıştır. Belki kırmızı kart verilse penaltı verilse veya çizgiyi geçip geçmediği tartışmalı olan volkan şenin pozisyonunda devam kararı verilmese yine bu skorla bitecekti ama bunu bilemeyiz ve bunu bilemediğimiz için hatalı kararları nedeniyle kötü bir maç yönetmiştir.

0|0
    0|0
  • nasıl yenildi fenerbahçe anlamıyorum insan gerçekten hayret ediyor

0|0
    0|0
  • Horoz muhabbeti geldi aklıma

sahi ne demişti, koyar geçerim diye

0|0
    0|0
  • FB yandexe günde 10 bin tıklama yap, feneri dağıtan gomezin ayakkabısını alsınlar.
    Haydi destek olalım :D

0|0
    0|0
  • 1. Besiktasin 1. gol ofsayt.
    2. Lazarovu adam bicti karti gec faul vermedi
    3. Ersan gulum 70 de kirmizi gormesi gerekiyor 2 sefer vermedi.
    4. Volkan senin pozisyon aut degil. top cizgiye temas halinde.
    Sonuc tupcu is basinda.

0|1
    0|2
  • Beşiktaşım Oleeeee

0|0
    0|0
  • Bugün beşiktaşın kazanmasini istedim ve oldu tebrik ederim onları

0|0
    0|0
  • 0|1
    1|1
    • herkes gördu bir tek a dikilmis bir pic kurusu görmedi

• Yazık 2 senedir derbi kazanamayanlar nasıl seviniyolar görende şampiyon oldular sanar :D

• Sultanbeylispor taraftarı olarak Fenerbahçenin hakkı yendi diyorum

0|1
    0|0
  • hakemle kazandıkları bir maçtı

0|0
    0|0
  • Birkaç hakem hatası dışında Beşiktaş fena oynamadı. Beşiktaşlıları tebrik ediyorum. Kjaer iyi değildi. Pereira ilk onbirde Fernandao ile değil, Van Persie ile başlamalıydı.

0|0
    0|0
  • sonuç mutlu etti

0|0
    0|0
  • Quresma oynatmadi Sinir oldum

0|1
    0|0
  • koyduk geçtik hakeme rağmen

0|0
    0|0
    • abi saçmalama lütfen. kjaerin kendi kalesine attığı gol 30 cm ofsayt. ersanın 70. dakikada ikinci sarıdan atılması gerek. beliktaşın üçüncü golünde gomez, alvesi formasından çekiyor. yenilgiye bahane bulmuyorum, beşiktaş iyi oynadı fakat hakem fenerbahçeye daha çok zarar verdi.

• haklsıın, en çok beşiktaş aleyhine hata yapılıyor fakat istisnalar kaideyi bozmaz.

• ayrıca ben bu maçta beşiktaş aleyhine hatalar yapılmadı demiyorum. diyorum ki her iki takım aleyhine de hatalar yapıldı fakat hakemin kritik hataları daha çok fenerbahçe aleyhineydi.

• beşiktaşın ilk golü ofsayt

0|0
    0|0
  • öz'kahya' maçın içine etti.. özet bu !

0|0
    0|0
  • o. c hakem maçın anasını s...

0|0
    0|0
  • Seyir zevki sifir sonuc olarak hosuma giden bir macti

0|0
    0|0
  • bir hakem bukadar o cocugu olur iste

0|0
    0|0
  • Hakem maçı katletti. Net.

0|0
    0|0
  • İtelemişler feneve :D

0|0
    0|0
  • :) Galibiyet güzeldi Önümüzdeki maçlara bakıcaz

0|0
    0|0
  • Bir maçta 5 gool var ayakta gool atilmadi
    Sonuç aldik işte BJK.3-2. FB

0|0
    0|0
  • Beşiktaşım iteledi fenere başka bişey olmadı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 6

• Belliydi Besiktasin kazanacağı

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak Beşiktaşlıları kutluyorum

0|0
    0|0
  • genelde Beşiktaş-Fenerbahce oldu mu derbiyi ''Beşiktaş'', Galatasaray-Fenerbahce oldu mu ''Fenerbahçe'' kazanıyo şaşırmıyrum artık :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaş <3

0|1
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
  • FOREVER BEŞİKTAŞ !

0|0
    0|0
Yükleniyor...