Fenerbahçe ve besiktas maçı hakkında yorumlariniz ne?

Ben fenerbahceliyim. Hakem bazi yerlerde hakkimiz yedi. Robin van porsie neden ilk baska almadi onuda anlamadim.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• tebrikler beşiktaşa...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası, maç öncesinde tahmin yapmak istemedim, sonucu tahmin edilebilir bir maç değildi. Maç sonrasındaki gözlemlerim ise, Fenerbahçe'nin halen daha sistemini ve mantalitesini yerleştirememiş olması. Oyuncuların, vücut dillerinden bile oynadıkları oyundan mutsuz oldukları anlaşılıyor. Öte yandan, Şenol Güneş daha erken bitirmesi gereken maçı bu kadar uzattığı, gereksiz yere Fenerbahçe'den çekindiği için de çok şaşırdım.

Molde maçından sonra, hızlı ve efektif oynayan her takımın Fenerbahçe'yi yeneceğini söylemiştim, şimdi de söylüyorum. Savunma hattı çok ağır kalıyor, orta sahada da baskı yapıp top kazandıktan sonra ileriye hızlı oynayacak oyuncu yok. Diego bu takımın 10 numarası kalibresinde bir oyuncu değil, Volkan Şen ve Persie, bu oyunla bu takımın ilk 11 oyuncuları olmalılar. Maça, sakatlıktan yeni dönmüş Kjaer, formsuz Caner ile başlamak büyük bir hataydı.

Beşiktaş, etkili üç atakta üç gol buldu, ama Fenerbahçe'nin atak sayısını samimi söylüyorum, ben dahi hatırlamıyorum. Ama etkili olduğu, yalnızca iki atak söyleyebilirim;Van Persie'nin golü ve direkten dönen topu...

Fenerbahçe, bu oyunla bu ligi belki kazanabilir ama geleceğe dönük hiçbir umut vermiyor. Yine bireysel performanslarla gol bulan oyuncular ve takım geriye düştüğünde taktiksel hakimiyetini yitiren bir Vitor Pereira gördük. Peki, Beşiktaş, bu maçı hakkıyla mı kazandı derseniz, goller hariç hayır demek zorundayım. Beşiktaş'a verilmeyen en az bir kırmızı kart ve kartlar var. Eğer, Ersan atılmış olsaydı belki de bugün sonuç çok farklı olabilirdi. Hakem, oyun üstünlüğü bariz şekilde Fenerbahçe'ye geçmesin diye, kırmızıyı veremedi ancak, Fenerbahçe'nin çok ciddi sorunları halen devam ediyor.

Vitor Pereira, taraftarın iyice gözüne batmaya başladı. Futbolcular başta olmak üzere, kimse Pereira'yı dikkate almıyor. Pereira'da, kenardaki duruş, otorite gibi dış ve fiziki unsurlar olsa da, şu ana dek oynattığı futbol kendisinin taktisyen olarak vasat olduğunu gösteriyor. Kredisi tükenme noktasında.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Victor. P'nin sonu mancini gibi olacak.
    Rvp gibi birini fernandao için yedek oturttu yok böyle bişey

0|0
    0|0
  • Belliydi Besiktasin kazanacağı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yıllardır hakemler derbilerden bizi biçerken kimse konuşmadı

0|0
    0|0
  • beşiktaşlı olmakta bir garip ya fenerlide değilim...

https://www.youtube.com/watch?v=jGWqlB8PNmM

0|0
    0|0
  • Hakem hakkını yedi onu yedi bunu yedi boş boş konuşuyosun bilader, beşiktaşın hiç mi yemedi

0|1
    0|0
Yükleniyor...