Bende Neden böle bir sorun var bilen varmi ?

Futbol kulübü´nde oynuyorum 18.5 yasindayim ve her carsamba cuma Antremanimiz var ve iclerinde en iyi oynuyan benim en iyi sut ceken filan ama her Cumartesi Turnuva yapiyoruz baska Kulüplerle cok kötü oynuyorum nedenini bende bilemiyorum sizce neden olabilir ?

Hocamdan sürekli kiziyor turnuvada top bana geldiginde heyecanlaniyorum ama Antremanda herkeze calim atiyorum en iyi oynuyorum

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü takım arkadaşlarının taktiklerini biliyorsun,alışıksın ama karşı taraf yeni tanımıyorsun. O yüzden oyundan önce karşı takımın oyununu izlemeni tavsiye ederim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• annemmm senin 18,5 yasını severm ben :D::DD:

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle heyecandan kaynaklanıyor.Bende zamanında senle aynı durumdaydım.Heyecanı yenmek lazım.Arkadaşlarınla oynarken heyecanlanmamanın nedeni onları tanıyor ve neler yapabileceğini tahmin ediyor olman. Resmi maçlarda ise onları tanımadığın için ne tür yetenekleri var bilmiyorsun bu yüzden heyecanlanıyorsun. Maç başladığında önce rakip oyuncuları çözmeye çalış.

0|0
    0|0
  • arkadaşım saha içinde başka arkadaşların ile takımoyununa alışamamış olabilirsin belki bireyselin kuvvetlidir bence saha içinde arkadaşlarına uyumsaglamaya çalış bireyselin ne kadar iyi olsada takım oyunu olmadıkdan sonra biter iş bireyselin bi işe yaramaz baska clupdeki arkadaşlara alışamamış olabilirsin onlara motive et kendini.

0|0
    0|0
  • kendi kulubündeki oyuncular tırt olabilir kulüp değiştirmeyi düşünebilirsin

0|1
    0|0
  • Bence sebebi konsantre olamaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...