Önce fitness mi önce pilates mi? Yararları neler bilen biri var mi?

Ben esnek bir vucuda sahip olmak istiyorum. Simdi hemen o zaman pilatese git falan diceksiniz belki😄 ama lutfen okuyun 😊 tam olarak pilates ve fitnessin ayri ayri yararlarini bilmedig icin bir karar vermedim bu yuzden soru sordum zaten. Fitnessi neden istiyorum kas istedigimden degil veya çok kilolu oldugum icin degil. Hatta baya zayifim. sadece esnek ve sportif bir vücuda sahip olmak istedigimi biliyorum. Yani pilates ve fitnessin yararlarini bilen bir arkadas varsa ikisini de yazabilir misiniz? Bide boyumu da uzatmak istiyorum hangisi etkili olur. Ya da ikisini de mi yapmaliyim bir yardim!!!

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bence platese sonra git yani bem gittim ikisinede 2. olarak onu secmende fayda var cunku vucudun esnek degilse zorlanabilirsin zumba fitness istiyosan kesin yapmalisin beybi :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• önce bir adam ol

0|0
    0|0
    • Ne diyosun be sen

• Sen yeminle normal değilsin. Lutfen benden uzak dur iğrendim simdi senden. Sana nasil katlaniyor be anan baban

• göndedim zaten onlarıda hacı babayıda çarşıya gönderdim anahtarları pencerede oh oh görçökmüsün sön?

Kızlar Ne Diyor 2

• Youtube de agirsaglam diye bir kanal var orda bir suru bunlarla ilgili seyler anlatiyolar ordan bakabilirsin 😊

1|0
    0|0
  • Spor salonlarında ikiside oluyor. Ikisinide yap derim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...