Birazda geyik yapalım İsmet İnönü'nün batı cephesine bakıs acısı nasıldı ?

soru alıntıdır cevaba espriyle gercegi harmanlayarak ulasabilirsiniz

not :cevabı güncellemeyle ileticem yeterli sayıda fikir toplandıktan sonra

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• 200 Metreden Dürbünle Biz bunu Lise ye giderken espri yapıyorduk halamı kullanılıyor :)

0|1
    0|1
    • bravo tebrik ediyorum kullanılıp kullanılmıyor mu bilmiyorum ama bri yerde denek geldim sorayım dedim :)) case closed

• ege adalarını verdiğinde çok sarhoştu diye bir vbilgi var aklımda ne kadar doğpru bilmiyom

• anlasmayla gitti o adalar trablusgarp savası sırasında italya cöreklendi sonrasın da Yunanistan a devretti Lozan a kadar cözümsüz kaldı Lozan da adalar paylasıldı ama Lozan da cözüm olamadı Adalar hala sorundur sanmamki kimsenin kafasının güzelligine bıraksınlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Yüzü kuzeybatıya dönükse 45 derece sol açıyla, güneye dönükse sağa doğru dik açıyla, doğuya dönmüşse domalmadan mümkünü yok göremez :DD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• vala pek bilmiyorum ama ali fuat ı alıp ismet paşayı getirdiklerine göre sağlam bi bakış açısı vardır :D

0|0
    1|0
  • Kanks onu hakkında espri yapamıcam üzgünüm orda çok insan öldü. BU konuya espiri ile yaklaşamıyorum.

0|0
    1|0
    • sehitlerimize saygımız sonsuz boynumz kıldan incedir her zaman icin dalga gecmek gibi bir amacım yoktu ayrıca

• teşekkürler ryam81 :))bende seni tebrik ediyorm

• Bak yine yanlış anlaşılma .Araya iyiki girdin demek istiyorum ben :) TŞkler

• Dürbünle mi?

0|0
    1|0
  • ankaradan sağa doğuru 45 derecelik bir açı ile.

0|0
    0|0
Yükleniyor...