Size çocukluğunuzu özleten anılarınız nelerdir? Biraz efkar yapalım son ve şanslı kuşak 90'lar

Son kuşak olan ve şanslı olan 90'lar kuşağında yaşayan, çocukluğu yaşayan yaşıtımdaki ve benden büyükler... Neleri özlüyorsunuz çocukluğunuza dair? Biraz efkar yapalım o masum, saf duyguların yaşandığı çıkarsız duyguların ön planda olduğu zamanlara dair? Mesela bizim futbolcu kartlarımız vardı, kapıda gülle ( bilye) oynardık. Mahalle maçlarımız vardı. Ve en güzeli, insanlar birbirlerine bakarken, ister çocuk ol ister yetişkin asla bakışlarda çıkar denilen bir kelime yoktu...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• köyü özlüytorum,masum olmayı,ısırganlarda yanan sonrada ağlayarak anneme gitmemi özlüyorum,mısır varya bildiğimiz mısır onu hayalimde öyle bi bebek yapardımki onunla yatardım kalktığımda her tarafım mısır saçı olurdu ama yinede bırakmazdım:))o nu özlüyorum,sonra birkere çocuğum şekerle uyumuşum bi uyandım her tarafımı karıncalar sarmış şuan aklıma geldi gülüyorum:)masum olmak çok güzelmiş

0|0
    0|0
    • aynen öyle saf olmak masum olmak iyi niyetli kötülüğün k sini barındırmamak en güzeliydi bir zamanlar ama şimdi saf olana salak denilen bir devirdeyiz :)

• senmi benmi:))))))

• ben safım canım kendine pay çıkarma :P :)

• Çimen kokusunu,ortak şişeden içilen sulari,akşam oynanan saklambaçları,yatağa huzurla girilen geceleri...vs çoook özlüyorum ..süper bi konu teşekkürler

0|0
    0|0
    • şimdi hatırladım yaa yumuşacık kahverengi yünlü bi pijamam vardı yaa balkonda yatardım onları giyip :)

• :) güzel yaşlardı,keşke büyümeseydik

• keşkeee :)

• Masumiyeti çook özledim ...

0|0
    0|0
    • şüphe denilen bir kelime yoktu ne çocuklar arasında ne büyükler arasında

Erkekler Ne Diyor 3

• şarkılar çocuk oyunları mahalle maçları

başka mahalleye gidip, misket oynama, taso oynama

mahalle kavgalarını bile özledim

gerçi kavga denmez, çocukça itişme kakışma ama onun bile tadı başka :)

0|0
    0|0
    • yengem benle kuzenimi kavga ettik diye terikle dövmüştü o saflığı bile özledim ulan efkarlıyım acayip anlatamam

• la izlediğimn tek çizgi film vardı çocukluktan kalma hatırladığım o da hugo başka bi çizgi film felan hatırlamıyorum valla

• ben baya izlerdim, mavi rangerın maskesi vardı

maskelere baya hastaydım çocukken :)

• mahalle arasında top oynamayı çok özledim.

0|0
    0|0
  • ah o şarkılar...

0|0
    0|0
    • şu an ege yaz aşkım parçasını dinliyorum. bir şarkıda masumluk saflık ve duyguların temizliği ancak böyle anlatılabilirdi. efkarın dibindeyim dostum

Yükleniyor...