Fitness mı plates mı? (RESİMLİ)?

Fitness mı plates mı? (RESİMLİ)?

Arkadaşlar fitnessa ya da pilatese başlicam ama malum okulum var. zayıfım mesela ama aşağıdakı kıza benzesem fenal olmaz hani. Hem stres de atmis olurum diyorum. Çünkü biraz asabi bir insanim cok kolay sinirlenebiliyorum. Bide özgüven icin spor cok iyidir diyolar dogru mu? Voleybol oynuyorum. Gelistirmek istiyiyorum. Fitness yardimci olur mu? Bide dersler var tabii. Olumlu mu olumsuz mu etkiler onu da bilmiyorum. Gerçekten esnek olmak istiyorum. Platesle oluyo sanırım. Ama ikisini de dusunuyorum aslinda. Boyum da artik uzar mi bilmiyorum ama bir iki santim uzasam en azindan. Kafamda da birsuru soru var. Lütfen cevaplar misiniz? Şimdiden tesekkur ederim

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

• Plates şiddetle öneririm. Ben 1 yıldır yapıyorum artık vazgeçilmezim oldu. Hem esnedim hem vücudum sıkılaştı şekil aldı. Gerçekten her yönden faydası var. Ama spor salonunda hoca eşliğinde yapmalısın 👍

1|0
    0|0
    • Fitness da vucudu sekle sokuyomus sence ikisini birlikte mi yapmaliyim ☺☺☺

• Sağol canim çok yardimci oldun bana ;)

• Önemli değil :) eig için teşekkürler bu arada

Erkekler Ne Diyor 4

• Kesinlikle ve kesinlikle fitness sakin platese gitmek gibi bir hata yapma

1|0
    0|0
    • Neden ki? Plates de esnetiyomus once fitness sonra plates mi dusunsem acaba?

• Iyi de nedenini aciklamadin. Plates neden hata olur bari onu söyle 😂

• Telefondan yazmaya üşeniyorum Google sen araştır

• bence yeterince esneksin, jimnastik senin için amacına daha uygun olmaz mı

1|0
    0|0
  • ikside iyi

1|0
    0|0
  • Aşağıda değil o kız yukarıda. Dikkat edelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fitness tercih etmelisin 😃☺☺

1|0
    0|0
    • Once fitnessla başlayip sonra fitnesla platesi birlikte yap diyolar genelde sen ne dusunuyosun? 😄😄😄

• Tamam canim cok sagol 😄😘😘

• 😃😃Rica ederim bitanem 😘😘

• Bende 50 kiloyum. 170 boyum. Zayifim yanı. Ama gittim spora. Ama hiç beklediğimiz şekilde değerler kattı bana. İnsan değişiyor gerçekten hem maddi hem manevi anlamda. Kesinlikle git derim. Okula da problemi olmuyor aksine daha dinç ve dikkatli hale geliyorsun.

1|0
    0|0
  • Plates iyidir. Vücut daha esnekleşir ve şekillenir. Okulada bir sıkıntısı olmaz. Aksine daha dinç olursun. 😊

1|0
    0|0
    • Önce fitnessla başla sonra pilatesle fitnessi birlikte yaparsin diyolar. Sen ne dusunuyosun? 😄😄😄

• Platesle başla esnekleşeceğin için boyun uzayabilir. Plates yaptıktan sonra eğer kas seviyorsan fitness düşünebilirsin. Ama plates daha iyi bayanlar için 😊

• Pilates ve yoga

1|0
    0|0
    • Pilates ve fitness diyolar bana genelde ama 😄

• Plates o halde.

1|0
    0|0
  • Fitness.

1|0
    0|0
    • Neden fitness pilatesten farkli olarak yararlari nelerdir. Yardimci olursan sevinirim 😄😄😄

• Fitnes derim

0|0
    0|0
  • Plates bence

1|0
    0|0
Yükleniyor...