Sitenin %90'ı fitness yapıyormuş. Yapanlar Bench Press'te kaç kilo kaldırıyorsunuz?

Ben Bench Presste 156 kiloyu 6 defa yardımsız kaldırıyorum. Siz ne kadar akldırıyorsunuz? Bakalım rekor kimde olacak?

Bir sporcunun dürüst ve centilmen olduğunu duymuşsunuzdur. Dürüst ve doğru söyleyin :)

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• 50 anca :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben kardiyo yapiyorum, agirlik calismayi sevmiyorum, max 5 kilo ile calistim daha onceden.

0|1
    0|0
  • ben dambıl kullansam 5 5 10 kg :D

0|1
    0|0
  • yok valla ben fitnes yapmıyorum aık açık söyleim

0|1
    0|0
  • Valla ben ağırlık altına girmiyorum pek.

@chaelle bu senden fazla kaldırır ama :)

0|1
    0|0
  • Ben kız olduğum halde 100 kilo kaldırabiliyorum popo ve göğüs için dikleştiriyor

0|0
    0|0
    • Bench Presste o kadar kaldıramazsın.

• ufak at biraz ya :D

• Benim kimseye yalan borcum yok inanmıyorsan inanma nedense bu sitede doğru söyleyenlere inanılmıyor dünyada birsürü fitness hocası var ve onların çocukları var bu imkansızmı

• Plates yapıyorum ben

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 25 sag 25 sol normal set cikartiyrm fazlasi beni bozuyor :)

0|1
    0|0
  • Ben senin yasinda 160 kilo basiyodum yardimsiz ama 10-12 falandi.44 cm kol vardi ama sporcuydum ben... Basarilar.

0|1
    0|0
  • 140 benimde 6 defa yardımsız ve ben hayatım boyunca kol basmsdım sürekli bacak karın göğüs ve sırt çalıştım kol da yaptım onlarla beraber ama onlar kadar yüklemenmedim nedense sevmiyorum kolu çok şişince saçma duruyor

0|1
    0|0
  • 60 Kiloyu zar zor kaldırıyorum :D

0|1
    0|0
  • az ağırlıklı bol tekrar... çünkü fazla kas judocuyu yavaşlatır

0|0
    0|0
  • Benchte gogusun iyi olmasindan ziyade kollar daha onemlidir. Ama 156 gercekten cok cok iyi. 45 - 45 yardimsiz yapiyordm. Ama ara versim bu aralar

0|0
    0|0
  • 95 kg ×8 tekrar

0|0
    0|0
Yükleniyor...