Ne kadar kıskançsınız ?cevaplar için teşekkürler.

ne kadar kıskançsınız ?

televizyonda zengin ve ünlü insanların hayatını anlatan bir show programı izlediğinizde ne hissedersiniz?

a)ibret alır kendi yaşantıma şükrederim.

b)bir yanım onlar gibi onlar gibi olmak istesede bir yanım o kadar yorucu hayat istemez

c)onlara özenirdim ve kendimi mutsuz hissederdim

Güncellemeler:
niye anket sormadın demeyin ben de şu an farkettim hatamı :D

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• kıskanılmayı seviyorum ama kıskanç değilim

kişilik bozukluğum var..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ünlülerin hayatı yorucu da, bizim hayatımız yat gel yat mı? Valla en çok onlar eğleniyor, para b.k gibi olunca. Bence en önemli şey mutlu olmak, kimi parayla mutlu olur, kimi sevdikleriyle, kimi de şan şöhretle :PP

0|0
    0|0
  • hiç başka birinin hayatını kıskanmadım.. başlığı okuyunca sevdiğini kıskanmayı soracaksın sanmıştım:)

0|0
    0|0
  • kımseye ozenmıyorum saglıgım yerımde olsun yeter

0|0
    0|0
  • hiç ünlülere özenmedim yaşantımdan gayet memnunum

0|0
    0|0
  • Çok kıskanç biri olmadığım için umursamam kimsenin parasını pulunu yaşantısını

0|0
    0|0
  • Elhamdulillah,hayatimdan memnunum ...

0|0
    0|0
  • Ünlülerin hayatını kıskanmam,ama genel olarak kıskanç biriyim.

0|0
    0|0
  • birgün onlar gibi olabileceğime inanırdım ama imkansızsa üzülürdüm tabi,kıskanırdım.

0|0
    0|0
  • Kıskanacak kadar kimseyi hesaba almıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• a şıkkı diorum.

meşhur olsam ve param olsa, paramda pay almak isteyen mutlaka çıkacaktır. ama orta halli görünüp her yaz karayiplere, maldivlere, bora bora'ya, bali adasına, tayland'a gitmeyi tercih ederim. soran oldu mu da almanya'daki dayımlara gittim derim.

0|0
    0|0
  • Kıskanmam öyle niye kıskanayım. Benim hedeflerim belli ideallerim belli sonuçta..

0|0
    0|0
  • kendimden başkasının hayatını tınlamam...neleri varsa neye sahiplerse daha fazlasını umarım kazanırlar...ben kendimde olanlara bakarım...kimseyi kıskanmadım hayatımda...umrumdada değiller...

0|0
    0|0
  • a)ibret alır kendi yaşantıma şükrederim.

0|0
    0|0
  • artık kıskanmıyorum

ibret aldıgımdan degıl, cocuksu buldugumdan

0|0
    0|0
  • Kıskancım ama öyle aşırı olup karşıyı sıkmam

0|0
    0|0
  • Allah euro ya kulum demiş adama derim ne diiim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...