Zeki kadından korkuyor musunuz?

hep duymuşumdur erkekler zeki kadın istemezmiş korkarmış.cidden akıllı,başarılı,zeki kadından korkuyo musunuz ya :)))

0|0
7|37

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Erkeklerin zeki kadınlarından korkmasını anlarım Ama hangi yönde önce buna acıklık getirin ... ;) Hemen üsttünüze alınmayın bay bey efendiler :).. Biraz konuya inersem zeki bir kadının ancak erkeğinin aleyğine değil ona daha cok yardımcı ve olgun yaklaşması için ister her erkek ister bunu .. Ama dediğim gibi bir kadının zekilik tarafı hayatta erkeğe sökücek tek nedeni vardır . Oda harcadıgı ve emek sargettiği diplomasıyla ayakta durucak güçe sayip olmasını gerektirir baskada hiç bir lüksü yoktur bu acının korkunc tarafı zeki bir kadınsa güzel tarafını zeki bir kadın değil özgürlüğünü yaşamaktan ve hayattı tatmaktan bıkmadıgı içindir .. :) burda kimseye haksızlık etmek için değil bir acı vardır . Bir erkek bir kadınla eşit değil bir kadın bir erkekten üstün değil ne bir eksik ne bir fazlası Kulların hepsi aynıdır kalplere hitap eder ALLAH önce bu zekiliğinizi konusturun bizden çok haya duygusu yani zevk almanız ve kıskançlıgınız size boşuna verilmedi siz üstesinden gelesiniz diye ama hiç bir kadın bunun farkında değili degil yani ... Erkegin hayatta sorumlulukları onuru gururu varken bir kadının kıskanclıgı ve hayaz duyguları yüklü olmasını nasıl kaldırmasını bekliyorsunuz anlamıyorum . Kimse hakkıyla yaşıcak kadar zeki değil ama zeki olucak kadar yaşadıklarını bir yere geldiklerini sanarlar her ikisi içinde öledir bu durum . Kimse üstündeki sorumlulugunu ve hayatın içindeki Dinini yaşamadıgı ve bilmediği sürece bu hayat bu insanların durumu şeytanın elinde git gide ezilerek bükülerek şeytana gülünç sizin içinde diğer dünyada bir son olur ama şuan farkında değilsiniz herşey sizin özgür buyur tadını cıkartın kimse size hesap soramaz tabikide HAK TEALA hariç bunu göz önünde bulundurun ...

1|0
    0|0
    • çok güzel yorumlamışsın

• tamam tamam :)

• akıllılıkla kibire bulanan gerizekalı kızlar uzak dursun yeter yoksa akıllı uysal başarılı olduktan sonra yanımda hep yeri vardır .

1|0
    0|0
  • Zeki olsun canımı yesin :)

1|0
    0|0
  • Kendine güveni olan bir erkek, kadın zeki olduğu için kadından korkmaz , zeki ve akıllı olduğu için sevinir.Ayrıca kadın ne kadar zeki olsa da bütün ipler elinde olmamalı,erkek baskınlığını korumalıdır.

1|0
    0|0
  • Yo tam tersi eşimin akıllı, aklı başında bazı şeylerin farkında olan, başarılı, bilgili bir insan olmasını arzu ederim..

1|0
    0|0
  • hayır tabiki saf kadını napim zeki olsun

1|0
    0|0
  • salak kadınlar yaşadı desene

1|0
    0|0
  • Zeki kadınlarla ugraşmak çok zevkli oluyor :) genelde karşıma çıkan tüm zeki kadınları dumur etmişimdir :D çok çanta yedim kafama :D

1|0
    0|0
    • yaşın 19 değil mi senin

• evet'te ? yaşım küçük diye bunları yapmayacağımımı sanıyorsun ? zeki kadınlarında problemleri bunlar işte içten içe bir kusur ararlar. sanki tek otorite tek akıllı kurnaz onlar gibi. bu işler yaşa değil tecrübeye bakıyor :)

• kadının en aptalı bile standart erkekten zeki olduğu için diyorum ki.

kadından korkmayan Allah tanda korkmaz

2|0
    0|0
  • aksinden korkarım ben. bu saydıkların bir kadında olması gerekenler.

1|0
    0|0
  • hayır. çok severim kendilerini

1|0
    0|0
  • ben zeki kadına bayılırım tadından yenmez :) iki çift lafı bir araya getiremeyen boş kabuklardansa zeki olsun içi dolu olsun :)

1|0
    0|0
  • Bilakis hep istemişimdir zeki bir kadın sevgilim olsun gerektiğinde beni yönlendirebilsin ama henüz karşıma beni kendine aşık esebilecek zeki bir kadın çıkmadı sanırım soyları tükendi..

1|0
    0|0
  • Zeki kadından neden korkalım?

Asıl kendini ifade edemeyen iki kelimeyi bir araya getiremeyen zeka ortalaması düşük birisiyle yaşamaktan korkarım! Zeki kadın neşelidir. esprilidir, nerede ne yapacağını bilir ve sizi taşır..

1|0
    0|0
  • hayır , zeki kadın arıyoruz...

1|0
    0|0
  • Erkek egosu için çok zararlı ama benim için değil. Zeki kadın çekicidir bence.

1|0
    0|0
  • yok öyle birşey... bu özellikler kadında varsa kadındır zaten...

1|0
    0|0
  • Yok korkmuyorum ya ne korkcam. aksine zeki olsunda herşeyi ben düşünmeyi bırakayım artık :)

Hesabı kitabı kendi yapsın yeter aslında ama ..

1|0
    1|0
    • ipleri ona bırakıyosun yani :)

• kadınlar neyin pahalı ucuz olduğuna. ya da bunu alırsam ben bu ay sıkışırmıyız diye mukayese yapabilmeli :) bide beni başka bi hatunla gördüğünde suratını asmasın hemen (:

• Korkmak değilde, Bir erkeğin bayandan üstün hiç bir niteliği yoksa sorun yaratır.

1|0
    0|0
  • aksine bayılırım takdir ederim hep yol gösterip uğraşmaktan iyidir

1|0
    0|0
  • zeki kadından diilde, kendine güvenen kadından biraz korkuyor olabilirim

1|0
    0|0
  • korkmak değil zeki kadın çok sıkıcı oluyor,her zaman herşeyi bilmek iki taraf içinde iyi değildir

1|0
    0|0
  • zeki kadından korkmaya gerek yok evleneceksen zeki kadınla evleneceksin

1|0
    0|0
  • korkulmaz candır cannnn :)

1|0
    0|0
  • hayır tapıyorum

1|0
    0|0
  • Severim.

1|0
    0|0
  • neden korkayım ki daha çok hoşuma gider isterim yani öyle bir sevgilim olsun

1|0
    0|0
  • hayır tabii ki.

zeki kadın olmasını isterim yanımda bana daha da güç verir.

1|0
    0|0
  • Niye Korkayım ki ?

1|0
    0|0
  • Hayır, neden korkayım?

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 7

• korkulur tabı

1|0
    0|0
  • Hayır zekı adına tapıyorlar resmen

1|0
    0|0
  • Bence aldatan erkekler korkar ama zeki kadınla evlenmek hayat gecirmek isterler

1|0
    0|0
  • Erkeklerin zeki kadından korktuklarını ama hemde zeki kadın istediklerini duymuştum :D

1|0
    0|0
    • valla şu an herkes korkmuyorum diyo ben de hangisine inansam şaşırdım :)

• Ben çok korkuom her gece rüyalarıma giriyorlar,karabasan basıyor:(

2|0
    0|0
  • Evet ben de duydum :D

1|0
    0|0
  • altımıza zıçıyoruz efenim <<3

0|0
    0|0
Yükleniyor...