Kas yapmak ne kadar sure alir?

Sporo basladiktan sonra ne kadar surede kas yaptiniz? Vucut sekliniz degismeye basladi ve kizlar squat yaptiktan ne kadar sure sonra sonuc aldiniz

Güncellemeler:
Spor + duzenli beslenme ile tabiki. Ozellikle squat yapanlarin sonuclarini merak ediyorum

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Squat sadece kalca ve bacak icim yani karin kol omuz sirt goguste var ve neticeden kastin ne yani her zmn daha iyisini yapabilirsin ama sekillenme göze batmak diyosan disiplinli bir sekilde beslenme antreman diyet vs.. Dersek 1 senede fark edilirsin

1|0
    0|0
    • Neticeden kastim sekillenmek. ama 6 ay 1 sene diyorlar ama.. ;(

• Eksik yazmisim cunku gunde iki saat spor ve diyetle iyi bir vucut olur diyorum victoria secretten neyimiz eksik diyorum

• Hahaaa olur neden olmasin ki

En İyi Kız Görüşü

• Sadece spor ile degil beslenme de cok önemli düzenli yapılırsa 6 ayda falan sonuçlar iyi olabilir

0|0
    0|0
    • Gercekten beslenmenin onemki oldugunu bilmiyordum sagol cok iyi oldu :)

Erkekler Ne Diyor 7

• haftada 3 gün 40 dk cardio +30 dk aralıklı hafif ağırlık çalışması, düzenli beslenme ve en az belirttiklerim kadar önemli olan düzenli uyku ile en geç ikinci aydan itibaren vücudundaki değişiklikleri gözle görebilirsin, senin azmine göre istediğin sonucu alma süren değişir :)

0|0
    0|0
    • Kilo veriyordum kardiyoya yuklendigim icin kastan gitmis ozeellikle kalca kaslari. Simdi kasa donusturmem gerek ama?

• Cardio ile kas kütlende eksilme olması arasında bir bağlantı yok aslında. Beslenmene dikkat etmediğin için kas kütlenden kaybetmissin. Yani düzenli beslenmek sadece elma, kıvırcık vs. olayı değil. Kas kütlesini kaybetmemek için günlük olarak beyaz peynir, yoğurt tavuk, badem gibi ürünleri tüketmen gerekli bunlar olmazsa olmaz..

• Diyet programim gayet iyi. hocam kardiyo yaninda agirlik yapmadigin icin oldu demisti. ki yalnizca kardiyo da kilo kaybi yag +kas kaybi demekmis maalesef

• kişiden kişiye göre değişir bu süre vücudun yatkınsa daha hızlı, ama vücudun hem yatkın değil hemde başlangıçtaki halin kötüyse bu biraz zaman alabilir

1|0
    0|0
  • Ne kadar sürede kas yapmak istedigin gibi bir vucuda kavusmak istiyosab herseyin basi duzenli beslenme ve duzenli spor duzenli uyku gerisini hic takma kafana he bide vücut yapinada bagli nasil bir vucudun oldugunu bilmyrm

1|0
    0|0
    • Soyleki squat benim derdim. kalca kasi yapmak oncelikli. zaten spor gecmisim var vucudum yatkin. Ama ne kadar zman alir biraz aceleciym

• kişiden kişiye değişir ben evde 2 ayda cikardigim seyi millet haftada 3 gün 2 yıl body de cikaramiyor bazen genle alakalı kas yapısıyla..

0|0
    1|0
    • Jahaha gende okadar farkettirmiyor yalniz protein seyi sunu bunu var iki ayda evde yaptigin kasi iki yilda yapamicak gen yok :D

• var :D emin ol var fazla kas yapisi görmemişsin sen :D

• Zenci diyosuunn

• fazla kasma ya :D

1|0
    0|0
  • ortalama 3 ay sürer

1|0
    0|0
  • beslenmeye baglı. düzenli beslenme olr ise 3 - 6 ay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0