Kapat

Kızların neden 2 den fazla çıktığı olmuyor:=)

arkadaslar bu son ilşkimle beraber cıktığım 10.uncu kız hepsine sordum benden önce cıktığın kaç kişi var diye hepsininde verdiği cevep 2 kişiyle cıktım bunların biri ciddyidi dedi rakadaslarımın cıktıklarıda aynen bunu sölemiş 2 kişiyle cıktım bunun biri ciddiydi diye yav arkadas baska yalan yokmu biride desinki 5 kişiyle cıktım allah sahit basacam nikahı

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• klasik türk kızlar işte benimde 10 tane varsa 3 derim 10 dersem kötü gözle bakabilir tamam hoş değil yalan söylemek ama ne bilelim öyle bi psikoloji var

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• çok sayıda çıktığı olduğunu söyleyince başka kız gözüyle bakılmasın diyedir herhalde

0|0
    0|0
  • 2 kişiyle çıktım bunların biri ciddiydi ve hala birlikteyiz .

Yalan yok

0|0
    0|0
  • benim üç ama,dur bi daha sayıyım nerde hata yapıyorum...

0|0
    0|0
  • nevar bunda bende 1 kişiyle çıktım doğal birşey

0|0
    0|0
  • 2 kişiyle çıktım diyorsa bilki en az 7 8 kişiyle çıkmıştır :)

0|0
    0|0
  • namuslu kızlar ozman

0|0
    0|0
  • benim yas 35 50 erkekle ciktim

simdi sevgilim var diyom inamiyo cok diyncede inamiyonuzki

bak ayip bise yaptim diye saklniyom

0|0
    0|0
    • senin sevgilin olsam bunu desen nikah tarihini alırdık:=)

• sana şöyle söyleyim ben sayamadm kaç kişi oldu die :D inanma şeytanlık yaptıklarını sanıyorlar :D

0|0
    0|0
    • tamamda ama benimde ayrıma sebebim bu yalan dığrusyu söleyince nolcak bana desin genelevden cıktım benim için sevgilimin geçmişi önemli değilki

• ya tamam bilim ama ilerde milletin laflarından duyacağıma bilimki biri azını actığında lafını verip oturtim:)

• sende haklısın ama sen sorsan bile biz sizin zarf attığınızı bize sanar gene söylemeyiz . kendim için demiyorum genel konuşuyorum . benimkiler bildi hep gecmişimi dediğin gibi çünkü hiç bişi gizli kalmıyor bu hayatta birgün karşıma çıkcağına benden duysunlar dedim

Erkekler Ne Diyor 6

• Çoğu yalan dostum :) temiz aile kızı ya onlar :D ha doğru söyleyenlere lafım yok tabi.

0|0
    0|0
    • ya kardes hepsi aynı sey hatta arkadaslarımın sevgilileri bile kelime kelime aynı lafı sölemiş bide diyorlarki erkekler ciddi değil sen ciddi olda biz de oluruz :)

• Aynen moruk :) her zaman tedbirli yaklaşmak lazım bu hatun milletine.

• olanıda var öyle deme

0|0
    0|0
  • kaşarlıklarını gizliolar.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin verdiği sayıyı 10'a böl

Kadınların verdiği sayıyı 10 ile çarp

0|0
    0|0
  • kızlar gercekten asık olduklarıyla cıkıyor cünkü erkekler gibi kız olsun yeter demiyo

0|0
    0|0
  • boyun ne kadar uzadı 10 tane kızdan sonra

0|0
    0|0
Yükleniyor...