Selçuk Aydın ı Tanımayan Var mı ?

Türkiye de Futbolcular Dışında Tanınan Nerdeyse Sporcumuz Yok.Türk Tarihinin Gelmiş Geçmiş En İyi Boksörü Olarak Gösterilen Selçuk Aydın'ı Tanımayanınız Var mı? Yoksa Bilmeniz Gerektiği Kanısındayım.Düşüncelerinizi deEsirgemezseniz Çok Sevinirim :)

link

27 Ocak ın Sabahı Saat 05:00 de Jesus Soto Karass İle Maçı Var.İzlemenizi ve Manevi Olarak Desteklemenizi İstiyorum Sadece :)

link

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• ne yalan söyleyeyım tanımıyorum

0|0
    0|0
  • Benim akrabam olur kendisi.

0|0
    0|1
  • ben tanımıyorum

0|0
    0|0
    • onun hakkında az çok bişeyler biliyorsun artık :)

• bidüşmanlığım varmış gibi görünebilir ama öyle birşey yok.tamam futbola da bir saygım var ama bu fanatiklik için geçerli değğil.adamlar maça döner bıçağıyla gidiyorlar ya ben ne diyeyim artık.polis adamı o kavgada ayırırken şiddet kullanmak zorunda kalıyor.millet polislerimiz çok kötü de falan filan konu açıyorlar buralarda.

• kesinlikle katılıyorum.

Erkekler Ne Diyor 7

• Türkiye de boksörlerin öyle çok tanındığını zannetmiyorum. anca boksör maça çıkacağı zaman maçın tanıtımı yapılırsa tanılıyolar. Selçuk Aydın a gelirse tanıyorum kendisini maçınada gitmiştim. Kendisi trabzonlu ve trabzonsporlu :)

0|0
    0|0
    • vay be :) bana nasip olmadı maçına gitmek :) inş kariyerine daha uzun süre devam eder.bol bol giderim maçlarına :))

• olacağı o :( kım torbası misali hiç koruma yok :) bu güne kadar öyle savunmayla tek kişiye yenilmesi ilginç. demekki çok başarılı biri

• hemde nasıl :D ama o ayrıntıdan bahsederken sanırım bişeyi unuttum.o elleri zevkine öyle kullanmıyor.demiştim ya sol eli savunma yaparken kullanırlar normalde diye.işte o sol elini adamın ağzını burnunu kırmak için kullanıyor.sağ el ise bitirici vuruş için :D adam sanırsam daha 8 yaşındayken spor klübüne başka sporcuların tanıtımı için gelen gazeteciye : beni de yaz.ilerde çok büyük bi boksör olduğumda çok para kazanırsın demiş :D düşün artık :D

• zeki mi? çevik mi? ahlaklı mı? öyleyse başarılar.

0|0
    0|0
  • yenildik malesef

0|0
    0|0
    • evet.çok hayal kırıklığına uğradım :( ama yinede gelişme var Selçuk Aydın da.Eğer maçta daha agresif olsaydı hayli hayli alırdı o maçı.rakip dedikleri gibi oyun bozan bi tipti.sunucununda dediği gibi.hiç özel bişey göremedim.etkili bişeyide yoktu.bi daha ki maça alır diyorum ben.sonrakileride öyle.bu onun için tecrübe oluyor.mike tyson,muhammad ali nin bile daha bir sürü yenilgisi var.doğaldır.olur böyle şeyler.selçuktaeksik gördüğüm tek şey aparkatlar ve rakibe yüklenmesi.

• rakibin kafasına bir kez oturtunca geri çekiliyor hemen.üstüne yüklenmeli.o rakibin gardını da aparkatlar sayesinde işe yaramaz hale getirebilirdi.geçen maçta da aparkat kullanmadı.neden kullanmıyor açıkçası çok merak ediyorum.sonuçta aparkat nakavt için biçilmiş kaftan gibi..

• teknik yoktu galiba çoğunluk öyle diyordu

• adını bile duymadım :(((

0|0
    0|0
  • tanıyan var mı diye sorsan daha iyiydi ilk defa duydum

0|0
    0|0
    • o zaman da eşi dostu filan var mı buralarda gibisinden bişeyler anlaşılırdı.ben sadece onu bilmeyenlerin bilmesini istedim :)

• başına ödül konmuş terörist muamelesi de görülebilirdi haklısın :)

• Boks ve Güreşten Nefret Ederim

0|0
    0|0
    • bu senin görüşün.görüşüne de saygı duyuyorum.benim için bir zevk meselesi bile değil.boks benim için bir tutku :)

Yükleniyor...