Bu Rodrigez le Denayer Ne İyi Futbolcularmış Öyle Değilmi Arkadaşlar?

Galatasaray resmen iki tane genç dünya yıldızı almıs ikiside super oynuyor resmen

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Takım genç ve patlamaya hazır türk ve yabancı oyunculardan kuruldu ve bkaç tecrübeliyle harman edildi hepside efendi sporcular takımı karştran abartı tepkiler veren ve takım içinde çok sevilmeyen meloda gitti huzurlu bir takım olduk eğer tutarsa büyük başarılar bekliyorum ben denayerin bonservisini vermemkte çok haklılarmış rodriguezde çok class ve savunmadada eksiğini kapatnca tadından yenmiyo dün gördk yani hamza hocamzda çok beyfendi ve insancıl futbolcularn hepsi seviyo ve de pozisyon bulmada skntı çekmeyen ateşli bir takım düşüncesi var ve uyguluyoda yavaş yavaş ve hakediyo tüm başarıları cimbomumuzu güzel günler bekliyo inşallah

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesin öyledir gizli

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evet gizli ailecek severek izliyoruz

0|0
    0|0
  • walaha benim tanıdığım gelmiş ge. miş türkiyede oynamış en iyi futbolcu hagi galatsarayı sevmem hiç ama gelmiş en baba oyuncu georghe hagi bence

0|0
    0|0
  • Kumaşları sağlam gözüküyor şuandada iyi oynuyorlar üstüne koymaları lazım ama.

0|0
    0|0
  • Haklısın denayeri satın almak lazım jese zaten harika

0|0
    0|0
  • İkisi de iyi.. Denayer kiralık, keşke alabilsek ama zor gözüküyor. Yetenekli, geleceği olan bir futbolcu, Galatasaray'da iş yapar.

0|0
    0|0
  • Aynen iyiler

0|0
    0|0
  • Denayeri almak kimin aklına geldiyse artık helal olsun.

0|0
    0|0
  • Denayer yetenekli cidden

0|0
    0|0
  • denayer iyi diğerini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • denayerı cok beğendım ama melasef bızım oyuncumuz değil bizden once adamı kesfedıp almışlar

1|0
    0|0
    • Hadi ya kahretsin moral gitti

• Burak selçuk umut çete olmuş takımda diyorlar hamza hocanın santra almasına karşı cikiyorlarmis allah yardımcısı olsun hocanın çekecek dert değil eğer dogruysa

• evet onlarda bı işe yaramıyo su ana kadar burağı satacaklardı taraftardan korktular nıasseyı alacaklardı yıne taraftardan korktular bence hamza hoca kenı takımını kurmalı bunun ıcın eldekı ozellıkle 30 yasın ustundekılerı kesmeli

• bencede ikside ii topçular

0|0
    0|0
  • bence fenerin yanında etkisiz kalır oynadıkları fuybol çünkü tecrübe yeteneği yener :D

0|0
    0|0
  • İkisine Fenerbahçede ilk on bir oynayacak kapasitede değiller

0|1
    0|0
    • Ya ne demezsin zaten Musleraya Sneijderde sizde oynayamaz ahahahha kiskanc

• Denayer gökhandan senerden iyi demissin ya burada anladiliyor futboldan anlamadigin

• Sen sor bakalım alacağın cevaplardan sonra ne hale geleceksin özellikle rodriguezi sor oktay boş konuşma sende

Kızlar Ne Diyor 3

• Denayer o pozisyonda sabriyi izledikten sonra ruya gibi geldi :D rodriguez iyi ancak savunmaya daha cok katki yapmali, hala meloyu ariyor gozlerimiz

0|0
    0|0
  • Denayer gerçekten iyi bir futbolcu takımla uyum sağladı Rodriguez de dünkü maçta başarılıydı.

0|0
    0|0
  • Haklisin gizlicim

0|0
    0|0
Yükleniyor...