Hayatınızın hangi saniyelik anı siyah-gri-beyaz yelpazesi olsun?

Hani bazı anlar var,hiç bir an ona benzemez.

Güneşe bakarsın,gözünü rahatsız etmez ama,kokusunu hissedersin.Başka birşeydir o an.

Bisiklete binersin ama,her zamankinden daha farklı hissedersin birşey sayesinde,bu yerdeki jelibon poşeti olabilir,yeni yıkanmış yerler olabilir.

Var mı böyle ufak ufak,saniyelik anlarınız? Varsa ne o anlar da,siyah-beyaz-gri ya da daha yeni yeni renklendirilmiş 2000 li yıllara geçişteki filmler gibi?

Soruyu anlayanlar,yirim sizi.

Güncellemeler:
Cevap vermeden soruyu beşleyen üyeye burdan teşekkürlerimi sunarım dsdasdasdjjsj

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu gün yagmur yagıyodu evden çıktıgımda, bahçedeki çam agacı ıslandıgı için ayrı bi kokuyodu bir an askerde mevzilendigimiz yerdeki çamın kokusunu hisseder gibi oldum o zamanda yagmur yagıyodu, garip olmuştum sanki o anki koku ve anı bire bir yaşadım,

1|0
    0|0
    • Ay cok guzel <8

• ----_____$$$$$$$$______$$$$$$$$$_________

______$$$$$$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$_______

_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$______

______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_______

________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_________

___________$$$$$$$$$$$$$$$$$____________

_____________$$$$$$$$$$$$$______________

________________$$$$$$$________________

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok yağmur yağar ama evden çıkmak zorundasındır beklersin dinsin diye ama yok daha da şiddetlenir , göze alırsın ve çıkarsın , sokağa çıktıktan sonra aniden yağmur diner ve bulutların arasından güneş sana cee eee yapar ya hani , en çok sevdiğim anlardır ...

1|0
    0|0
  • Kalabalığın içinde onu gördüğüm an filmlerdeki gibi cidden rüzgar esmişti :D ona ilk bakışım değildi ama ilk görüşümdü bakmakla görmek farklı şeylermiş o an anladım ve halaa benimle çok şükür :)

1|0
    0|0
  • Bi kere otobüste uyuyakalmıştım,çok güzeldi.Çünkü yanımda bir bebek ile anneside uyuyordu.Bu tür şeylerin böyle nedenleri çok tuhaf ama yaşıyorsun :)

1|0
    0|0
Yükleniyor...