Ağzınızdan çıkacak ilk sözcük ne olur ....

Hoşlandığınız , Onun için Kurdugunuz Hayeller yüzünden uykusuz kaldınız . Tanışamamanın verdiği streten sivilceler cıkardınız ve sonunda onunla tanışma fırsatı ve cesaretini buldunuz. Yanına gittiniz mahcup ve çekincen tavırlarla , Ürkek ve kalbizide bir o kadar hızlı çarpıyor. Merhaba dediniz , döndü ve Merhaba dedi. Bunun vermiş olduğu çesaretle " Sizinle tanışmak ve bir ilişkimiz olmasını istiyorum dediniz " O da size direk kibarlık falan da yok öyle eşcinselim falan da değil " Ben i*neyim " yada " Ben Lezbiyenim " de di ... Ağzınından çıkacak olan ilk sözcük ne olur du ?

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

• hssktr ! yazık olmuş sana be hoş çocuktun oysaki :S derdim heralde :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bendeki sans derdim herhalde :) bu kadar kisi icinde git i...neye asik ol :) aska küserdim

Herhalde :D

0|1
    0|0
  • Şansımın içine tüküreyim. O kadar adam varken neden buna kapıldım diye günlerce kendime söylenirdim. Büyük bir hayal kırıklığı olurdu sanırım.

0|1
    0|0
  • :) hiç o duruma düşmedim ama nutkum tutulur ve 1 hafta konuşamazdım sanırım.

0|1
    0|0
  • kalbim kırılır birazcık hay böyle işin diye başlayan cümleler söylene söylene oradan uzaklaşırdım ama sanırım bir süre sonra onu unuturum o soğumayla..

0|0
    0|0
  • Susardım,bir şey dersem de peki veya tamam derdim.

0|0
    0|0
  • özür dilerim

0|0
    0|0
  • güle güle.

0|0
    0|0
  • o kadar içten anlattın ki yaşamış kadar oldum :(

0|0
    0|0
  • Olsun la takılırız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Saygı duyuyorum, dürüstlüğünüz ve açık sözlülüğünüz için teşekkür ederim. Mutluluklar dilerim.

derim.

0|1
    0|0
  • Kız olsam lezbiyen olur yine seni severdim :) diyebilirdin...

0|1
    0|0
  • Ağzımdam çıkacak ilk sözcükler " Ha Si*tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir" olurdu sanırım

0|1
    0|0
  • dayı ne sivilcesi bu yaşta allah aşkına

lezbiyense ok kanka olup kız avına cıkalım beraber diycektin

0|0
    0|0
  • Sadece susardım sanıyorum ve dalga geçtiğini düşünürdüm.

0|1
    0|0
  • ben gideyim o zaman :D

0|1
    0|0
  • Hayal kırıklığı ve Gelecekte anlatılıp eğlenilecek güzel bi hatıra olurdu ;)

0|0
    0|0
  • hassktr be rıfat abi ('.')

0|0
    0|0
  • cinsiyet değiştireyim olur mu derdim.

0|0
    0|0
  • (Gülümserim) "Vaay sevdim. Lezbiyen mi, biseksüel mi?" derim.

0|1
    0|0
    • Biseksüel derse cevabın hazır gibi de Lezbiyen derse ne diyeceksin merak ettim +1

• "Gidip bi' şeyler ısmarlayayım o zaman sana, uyarsa?"

Yükleniyor...