Bana adım atmasını nasıl sağlarım?

Çok hoşlanıyorum ondan,o da bunu biliyor.Şirkette dip dibeyiz,geçenlerde odasında yoktu acil bi durum oldu cep telefonundan aramam gerekiodu ve ben 1 buçuk aylık bi çalışanım,aradım mecbur kapalıydı telefonu sonra o beni aradı,..bey diye hitap ettim bana efendim canım söyle dedi.. hem şimdlik iş harici iletişim kurmayalım dio hem de bana yakın halleri var ki şirkette kimse kimseye bey hanım harici konuşmaz..Genel müdür odasına imzaya gidiyorum,o da yanında oturuo oluo kafamı çevirmeyim bakmayım ona dedim ama bi kaldırdım başımı dikmiş gözünü bana bakıo,yakaladığım halde yine öyle devam ettik bakışmaya hiç çevirmedi başını..Odasına gidiyorum şunu napalım diyorum müdür olduğu için soruyorum ona,flörtçü bi tavırla napalım sence dio..İş çıkışı mesaj attım cidden anlaşılmazsın diye,fabirkada sinir stresten ben bile kendimi anlayamıyorum dedi,sıkma canını elinden geleni yapıosun dedim sustuk kaldık yine öyle..Ben buna napim nasıl bana yaklaşmasın sağlayım,yoksa hiçbişey yapmayım mı bi akıl verin nolur yaaa

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• uzun uzun bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Müdürmü ? aman dikkat kullanıp atmasın :)

1|0
    0|0
    • Bi öyle bi böyle mesaj atmayı sevmmezmiş,direk konuşurmuş ya bilmiyorum hoşlandığına eminim ama işte bi uzak bi yakın

• Allah yardımcı olsun :)

• bence kimseye belli etmeden sen biraz daha fazla belli et..Ancak müdür olduğu için ne kadar sınırları aşabilirsin bilmiyorum..Sürekli güleryüzlü ol mesela..Mesajlaş bir süre sonra kes mesajlaşmayı o atmaya başlar zaten erkek milleti :)

0|0
    0|0
    • Etrafta biri olmayınca sen diye hitap ediyorum tepki verimo ama işte bi otoritesi var yine de böyle özel cümleler kullanamıyorum,tutulup kalıo insan

• iş yerinde dedikodu başladı mı o saatten sonra müdür metresi muamelesi görürsün. ne yapacaksanız dışarıda yapın.

0|0
    0|0
    • Yok öyle kalabalık bi şirket falan değil zaten dedikodu çıkarcak insan yok ,ikimizde oldukça dikkatliyiz öyle yaşlı biri falan da değil

• biri biliyorsa herkes biliyordur. hele bayanlardan birinin kulağına gittiyse sana çaktırmasalar da yakında garip bakışlara maruz kalabilirsin :)

• Genel müdürün bildiğini sanmıorum,bilirse tepkisi ne olur onu kestiremiyorum:)

• oo eleman goturcek :D

1|0
    0|0
  • baktığında gülümse açılır sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...