Bu kızın yaptığı görgüsüzlük değilde ne?

Görmemişin eşyaları olmuş youtubede gösteriş yapıyorlar. Alan var alamayan var. bakın şu linke link

link Daha böyle birsürü linkler var görgüsüz değilde ne bunlar ? . Kız hergün alışverişe çıkıp bişeyler alıyor birde üstüne youtubede gösteriyor eşyalarını Fakirler ne yapsın bu durumda ?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• tam bir sürtükler!

0|0
    0|0
    • Görsen hergün günde 30 40 tane elbise eşya alıp gösteriş yapıyorlar yeni izlemeye başladım. iyi hoşta ee kardeşim alamayanlar var hiçmi düşünmüyosunuz.

Erkekler Ne Diyor 14

• Gösteriş için yapıyorsa çok gerizekalıca birşey. Ama belki bir çeşit blogu vardır, reklam alıp para kazanıyordur blogdan. youtube'a yükledikten sonra blog'da paylaşabilir videolar.

0|0
    0|0
  • bunlara takılmamak lazım onlar senin zekanı kıskanıyor mu :D

0|0
    0|0
  • bu dünyada nasıl bir adalet var

biz yeri geliyo ekmek bulamıyoz

bunlar ne olcak beya!

0|0
    0|0
  • kendini kanıtlayacak egolarını tatmin edecek ya :) Yapmak zorunda...Sen araştırma böyle videoları boşver :)

0|0
    0|0
  • fakirin ne işi olur donla gezen şener hristiyan diorla falan eppek yoksa pasta yeriz en fazla varsın kıçımızda donna karan olmayıversin

0|0
    0|0
  • bence on dan fakiri yok gönül fukarası

0|0
    0|0
  • görgüsüzlük tabiki... tr versiyonları da var

0|0
    0|0
  • 1.linkte meme var 2.linkte yok o yüzden 2.linkte haklısın.

0|0
    0|0
  • tabi haklısın umsuruk olur insan

0|0
    0|0
  • o onun düşüklügü sen kafana takma

0|0
    0|0
  • bence maksat sadece eşyaları göstermek degil :) Benim gördügümü gören varmı :))))

0|0
    0|0
  • oldukça yerinde

0|0
    0|0
  • 12 dakikanı buna ayırıyorsan fakir değil sala... Fakir değilsin zamanını boşa harcıyorsun.

0|0
    0|0
  • olur böyle şeyler.sende aynılarını pazarda ucuza bulabilirsin bütçene göre üzülme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İzlemekle zaman kaybetme ...

0|0
    0|0
  • Senin bu vidyoya takılman Hata bence..

Herkes kendi yağında kavrulur gider.. Zaten durumu olmayanda emin ol oturup bunu izlemez izliyorsa da vidyoyu yükleyen kızın ACİZLİĞİ

0|0
    0|0
  • Bu yuzden haul diyorlar.Bugun alisveris yaptim , bakin ne fiyata neler aldim gibi.

Gordugunuz herseye takilmayin.

Fakirler bugun ne giysem, bana hersey yakisir gibi programlarda ne yapiyorlarsa aynisini yapmaya devam ederler.

0|0
    0|0
  • Aga kız Kibariye'nin degaje vers. Ve tırnaklarını sevmedim. Neyin reklamını yaptığıan gelince ilk cümlemde belitmiştim.

0|0
    0|0
  • 2. linkteki kız ne şeker bişeymiş öle:))

0|0
    0|0
  • İzleme canım sende.

0|0
    0|0
  • Aynısını bu sitede yapanlar da var. :) Takılma.

0|0
    0|0
  • bu tiplerden uzak kalmk gerek

0|0
    0|0
  • dayanamam öylelrine

0|0
    0|0
Yükleniyor...