Kapat

Bu kızın yaptığı görgüsüzlük değilde ne?

Görmemişin eşyaları olmuş youtubede gösteriş yapıyorlar. Alan var alamayan var. bakın şu linke link

link Daha böyle birsürü linkler var görgüsüz değilde ne bunlar ? . Kız hergün alışverişe çıkıp bişeyler alıyor birde üstüne youtubede gösteriyor eşyalarını Fakirler ne yapsın bu durumda ?

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• tam bir sürtükler!

0|0
    0|0
    • Görsen hergün günde 30 40 tane elbise eşya alıp gösteriş yapıyorlar yeni izlemeye başladım. iyi hoşta ee kardeşim alamayanlar var hiçmi düşünmüyosunuz.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Gösteriş için yapıyorsa çok gerizekalıca birşey. Ama belki bir çeşit blogu vardır, reklam alıp para kazanıyordur blogdan. youtube'a yükledikten sonra blog'da paylaşabilir videolar.

0|0
    0|0
  • bu dünyada nasıl bir adalet var

biz yeri geliyo ekmek bulamıyoz

bunlar ne olcak beya!

0|0
    0|0
  • bunlara takılmamak lazım onlar senin zekanı kıskanıyor mu :D

0|0
    0|0
  • kendini kanıtlayacak egolarını tatmin edecek ya :) Yapmak zorunda...Sen araştırma böyle videoları boşver :)

0|0
    0|0
  • fakirin ne işi olur donla gezen şener hristiyan diorla falan eppek yoksa pasta yeriz en fazla varsın kıçımızda donna karan olmayıversin

0|0
    0|0
  • bence on dan fakiri yok gönül fukarası

0|0
    0|0
  • görgüsüzlük tabiki... tr versiyonları da var

0|0
    0|0
  • 1.linkte meme var 2.linkte yok o yüzden 2.linkte haklısın.

0|0
    0|0
  • tabi haklısın umsuruk olur insan

0|0
    0|0
  • o onun düşüklügü sen kafana takma

0|0
    0|0
  • bence maksat sadece eşyaları göstermek degil :) Benim gördügümü gören varmı :))))

0|0
    0|0
  • oldukça yerinde

0|0
    0|0
  • 12 dakikanı buna ayırıyorsan fakir değil sala... Fakir değilsin zamanını boşa harcıyorsun.

0|0
    0|0
  • olur böyle şeyler.sende aynılarını pazarda ucuza bulabilirsin bütçene göre üzülme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İzlemekle zaman kaybetme ...

0|0
    0|0
  • Senin bu vidyoya takılman Hata bence..

Herkes kendi yağında kavrulur gider.. Zaten durumu olmayanda emin ol oturup bunu izlemez izliyorsa da vidyoyu yükleyen kızın ACİZLİĞİ

0|0
    0|0
  • Bu yuzden haul diyorlar.Bugun alisveris yaptim , bakin ne fiyata neler aldim gibi.

Gordugunuz herseye takilmayin.

Fakirler bugun ne giysem, bana hersey yakisir gibi programlarda ne yapiyorlarsa aynisini yapmaya devam ederler.

0|0
    0|0
  • Aga kız Kibariye'nin degaje vers. Ve tırnaklarını sevmedim. Neyin reklamını yaptığıan gelince ilk cümlemde belitmiştim.

0|0
    0|0
  • 2. linkteki kız ne şeker bişeymiş öle:))

0|0
    0|0
  • İzleme canım sende.

0|0
    0|0
  • Aynısını bu sitede yapanlar da var. :) Takılma.

0|0
    0|0
  • bu tiplerden uzak kalmk gerek

0|0
    0|0
  • dayanamam öylelrine

0|0
    0|0
Yükleniyor...