Ön yargılı olmak... Nasıl bir hayat bu?

Her şey ama herşeye karşı önyargılı davranan bir insanı bu huyundan nasıl vazgeçirebilirim.Kızın hep bir ön yargısı var bir yere gitsek geç kalırız olmaz ,Tv de gördüğü insalara bundan birşey olmaz diyip sonra izleyince hatasını anlamak vs hep bir umutsuz hep kötüye yorma sonu hiç iyi değil bu konu psikolojik mi acaba psikoloğa gidip ne diyebiliriz ki?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hayatında birine karşı büyük hayal kırıklığı ve güvensizlik yaşamış sanırım.

Erkekler Ne Diyor 8

• yaşamak lazım hayatıyaşarken ön yargılar bitiyorsadece tv ve netten oluşmuyor

• Onyargı cogu şeyde vardır. cünkü biryerlerden görmüş duymuştur o da onlar gibi düşünür.. araştırmak vakit kkaybetmek diye düşünür insan bazen.

• En sevmediğim duygudur önyargı.. Önyargılı olmamak içinde bişeylere inanman lazım özelliklede insanlara biraz inancın olması lazım..

• "Ne hazin bir çağda yaşıyoruz bir ön yargıyı ortadan kaldırmak atomu parçalamaktan daha güç" Albert Einstein

• hiç olmadım olanlardanda nefret ederim zamanlaön yargılı olmadan önce kişinin tanınmaya çalışılması daha mantıklı

• yıllardır bunun savaşını veriyorum.. ön yargıları yüzünden kaç kişiyi sildim

• Önyargıyı insan kendisi çözer, senin yapacağın hertürlü yardıma önyargılı bakacağından yapacağın herhangi birşey işe yaramaz. İçin önyargının ona zarar verdiğini anlamalı öncve

• psikolağa gidip durumu ona anlatmalısın. o yardım edebilir size

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...