Karnımın altı neden şişiyor sizce?

bugün adet günüm ve hala adet olmadım, korktuğum ilişki üzerinden 11 hafta geçti dün ve perşembe günü test yaptım negatifti 2 hafta öncesinde doktora gittim ultrason ile bakıldı birşey yok.Ama karnımın altı şişiyor çıkıntılık var sizce hamilemiyim?

Güncellemeler:
tam bir ilişki değildi sadece ele bulaşan meniden kalınabilirmi

1|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle hamilesin sen.. O testler falan uyduruk şeyler, hem doktor senden daha mı iyi bilecek hamile olup olmadığını, tıp dediğin saçmalık, ultrason falan hurafe işler bunlar. Sen hazırlıklara başla karnının alt tarafından geliyor bebek.

Ha sahi aklıma takıldı korktuğun ilişkinin üzerinden 11 hafta geçmiş ya, bu arada hiç adet görmedin mi?

0|0
    0|0
    • gördüm.geçen ay 26sında

• Hepsini değil hiç birisini okumadım. Direkt o cümle çarptı gözüme.

Açtım olmeca gold'u shot shot götürüyorum şu anda.

• :)) yarasın :)) ben de yazdıklarından sadece açtım ve götürüyorum kısmını okudum nasıl yani oldum :))

Erkekler Ne Diyor 12

• İlişkiden 11 hafta geçti demişsin.Hiç adet oldun mu bu süre içinde?

0|0
    0|0
  • Gaz falan vardır belki

0|0
    0|0
  • adet şişkinliği o

0|0
    0|0
  • ultrason da çektirmişin

gönlünü ferah tut

0|0
    0|0
  • hayır hamile olamazsınız hamile olsa idiniz karnızın altındaki şişden deyil adet görme dısında bazı belirtileri olur ama sizdeki su olabilir gastrik denilen bir sey var miyde altında genelde adet gören bayanlarda olur uzun süre adet göremeyenlerde veya adeti düzensiz olanlarda kaldıki eline bulaşan meiden haöiel kalınmaz canım içine bosalması gerekir korkulacak bir durum deyil

0|0
    0|0
    • umarıım öyledir. 5 test ve 2 ultrasonda cıkmadıysa bir sorun varmıdır

• Anne olacaksin belli

0|0
    0|0
  • asmanın suyu kilo almana sebeb oluyor

0|0
    0|0
  • umarım değilsindir, stres yapma

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun. ultrason çektirdiysen hamile değilsindir korkma

0|0
    0|0
  • hım geçmiş olsun ya gerçekten üzüldüm kan felan birkmiştir bilemiyorumki kız olsaydık anlardık

0|0
    0|0
  • Değilsin, boşa panik yapma. Sevişmeye devam edin.

0|0
    0|0
  • hamile olma riskin yüksek

0|0
    0|0
    • nasıl ya? korkutmayın benı

• sadece ele bulasan menı

• nasıl yani?ne yaptınız ki tam olarak?

Kızlar Ne Diyor 3

• Ultrasondan bahsediyorsun, 11 afta geçtiğini söylüyorsun, bir de meni bulaştı diyorsun... Ama gelmiş hala hamile miyim diye soruyorsun.Aklınızı kullanmayı beceremiyorsanız seks de yapmayın.

0|0
    0|0
  • 11 hafta ne demek yahu hamile olsan coktan anlasilirdi.test ve ultrasonda da gordugun uzere.

İdrar yollarini usutmus olabilirsin.Bu ve benzeri rahatsziliklar sislik yapabilir.Sen bir jinekologa gorun.

0|0
    0|0
    • pazartesi günü doktora gidiceğim. Ultrason ile bakması yeterli olurmu sizcce

• Tabikide ısrarcı falan değilim. Ama düşündükçe kötü oluyorum hamile kelimesi bile beni artık hayattan sogutuyor

• Yavrucum hamile degilsin sus lutfen

• doktora gitmişsin zaten hamile değilsin demiş.emin değilsen başka birine git

0|0
    0|0
    • hamile değilsin demedi. Ben hamıle olmamdan suphelendıgımı soylemedm sadece ultrasona baktı ve birşey yok dedi. 2 farklı doktorda

• stres yapıyorum o yuzden daha fazla da gecikebilir

• sakin ol rahat ol

Yükleniyor...