Benım gıbı bu saatte spor yapan kaç kişi var?

eevet canlar yıyıp yatmıyoruz degılmı kac kısı bu saatte spor yapıyor yoksa tek delı benmıyım

0|0
12|39

En İyi Erkek Görüşü

• valla gecen sene gece saat 12 de yağ yakma egzzersizi yapıp yine gece 4 de sahile gidip koşan kişiyim yanlız değilsin :D

1|0
    0|0
    • helal olsun yalnız degılım buna cok sevındım :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 38

• Sabah 11 de filan yaptım. her tarafım ağrıyor hala.
    Yarın tekrar bakacaz inş

1|0
    0|0
    • super sabahları uyanamıyorum benım gundelık rutınım gece genelde gec yatıyorum cok fazla

• Hadi bakalım. başarılar sana.
      hayırlı geceler

• tesekkurler sızede

• Spordan kasıt evi iki kere turlamaksa kralını yapıom.

0|0
    0|0
  • Bugun degil ama hafta ici malesef bu saatlere kaliyorum. 11 gibi salonda oluyorum 4t er dakikadan 2 bolge 15 dakika dinlenme sauna fin dus derken aaa sabah olmus ☺

1|0
    0|0
  • Sensin 😀

1|0
    0|0
  • şu an bench press basıyorum tek elle :D tek elle de buraya yazıyorum hıaa :D :D

0|0
    0|0
    • haha kolay gelsın ben 45 dakıka hıtt 30 dakıka da mekık calıstım sımdıde dınlenıyorum azcık tum uykum kacmıs durumda

• kaçar tabi :D bu saatte spor yaparsan öyle olur işte :D :D

• Tek sensin muhtemelen. :)

1|0
    0|0
  • Az önce bitti 4 saat sonra yine yapcam

1|0
    0|0
  • Dur şu elimdeki lavaş ve kaşarı bitireyim.

0|0
    0|0
  • ben yapıyorum mesela sağ kolumu geliştirmeye çalışıyorum..!

1|0
    0|0
  • bu saatte ne sporu bebeim := ben akşam yaptım çoktan bitti

0|0
    0|0
  • dün bu saatlerde tepinmiştim biraz sabahına agrı oldu her yanımda
    ham bir vücuda da sahip degilim
    geç saatlerde yapılan spor iyi olmuyormuş

0|0
    0|0
    • cıddımısınız alıskanlık meselesı bence ben aklım sıktıgı saatte yapıyorum ama hergun yapıyorum oyle az buz sporlar degıl yaptıgımda 2 saate yakın hıcbıyerım agırmadı daha

• her gün düzenli yapılan sporlar agrı yapmaz ama gece yapılan sporlar vücudu yorar
      çünkü gecenin amacı uyuyup dinlenmektir
      yorgun olan kasları dinlendirmektir yani

ama dediginiz gibi alışkanlık olabilir

• Bu saatte spor yapılmaz.

0|0
    0|0
  • bu saatte spor mu yapılır laan

0|0
    0|0
    • :D işte onu yapan kısı benım

• Spor yapmıyorum walla gece gece hayırdır yahu enerji fazlamı geldi :D?

0|0
    0|0
  • kolay gelsin.)

0|0
    0|0
  • yerimden kimildamiyorum 3 saattir 😁

0|0
    0|0
  • Sen sporu sağlık için yaptığını söylemişin ama biraz spor ve sağlık hakkında bilgin olsaydı yapmazdın yapmaman yapmandan daha faydalı

0|0
    0|0
    • olsun kendımı cok daha ıyı hıssedıyorum spor yapınca helekı bu bayram tatlılarının ustune ılac gıbı geldı

• ihtiyacın varsa kilolu biriysen yedğinden rahatsızsan tercih senin tabi

• mesajdan resmini gönderir misin merak ettim gerçekten fit misin

• Yataktayim ben😀😀

0|0
    0|0
  • Wvet Adriana Lima olucaksınız devam

0|0
    0|0
  • Maalesef teksin şuanda spor yapan herkes yatmış ve kaslarını yenileme süreceni girmişlerdir :/

0|0
    0|0
  • sensın tabıkı bu saate ne sporu

0|0
    0|0
  • dün sporumu yaptım
    bügün de öğleden sonra yaparım

0|0
    0|0
  • Ne yapıyorsun klavyede parmak kaslarını mı çalıştırıyorsun :/

0|0
    0|0
    • yoo 45 dakıka hitt ve 30 dakıka mekık :D bana az geldı ama spordan sayıyorsan

• Bu saate amuda kalkarak yürürsen de çok iyi oluyor.

• Kilo almam gerekiyor onun için yemek yiyorum şu an

0|0
    0|0
    • tabıkı ınsanın saglıgı ıcın ugrasması gerekıyor saglıgının neye ıhtıyacı varsa onu yapmalısın kısa zamanda saglıklı kılana kavusman dılegıyle

• Biraz zor ama uğraşıyorum

• bence yoktur :)

0|0
    0|0
  • Yaza daha çok var ecele etme.

0|0
    0|0
  • bu kondisyon bisikleti göbek yağlarını eritmede etkili oluyor mu?

0|0
    0|0
    • gobek yaglarını erıtmek ıstıyorsanız yardımcı olurum kondısyon bısıkletını onermıyorum ben en az 30 dakıka kardıo ve mekık kesınlıkle en etkılısı ve tabıkı yanında dıyet onemlı bı faktor l-carnıtını kardıyodan 40 dakıka once alırsan daha hızlı yag yakarsın

• önemli bilgiler verdin çok teşekkürler

• rıca ederım aklına takılan her konuda yardımcı olmaya calısırım

• Bu saatte yapılan spor yarar yapmaz

0|0
    0|0
  • Mast yapmakta bir spordur :)

0|0
    0|0
  • Ye yat zibar :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 11

• az önce 1 tablet çikolata bitirdim sen böyle diyince suçluluk duygusuna boğuldum resmen

0|1
    0|0
    • oo afıyet olsun kız ben bayramda 3 dılım baklava yedım dıye 2 gundur detokstayım

• sen konuştukça dahada artıyo ama o duyguuu :D

• Çok güzel takdire şayan

0|0
    0|0
  • Diyet yazsana bana, yemeyerek işkence ediyorum kendime😂 tek sorunum atıştırma. spor için ayrı bir şey söylemene gerek yok, senin gibi yapıyorum. Geceleri bende rahat edmeem, günlük sürekli spor var😄

0|0
    0|0
    • merhaba diyet dıye bı kavram olmamalı saglıklı ve duzenlı beslenme benım acımdan dıyettır ben sıze sayfalarca dıyet propgramı da nyazsam sız onunla zayıflasanız dahı hayat duzenınız bu sekılde olmadıgında gerı alırsınız sıze onerım ac asla kalmayın ac kalmak vucudu aclık moduna sokar ve aclık moduna gıren vucut karbonhıdrata ıhtıyac duyar boylelıkle sen karbonhıdrat aldıkca karnın doymaz cunkı sındırılmeden depo edılır bır dahakı aclıga tedbır olarak karnın doymuyucagı ıcın bır daha yemek yıyesın gelır onun ııcın yemekden once cıkolata abur cubur yemek dırek kılo olarak gerı doner abur cuburu ve hayatından seker ve ekmegı kısıtladıgın an zayıflamamın ımkanı yok tabıkı saglıklı yemekler sart

• aksam yemegını atlama sakın aksamları az ve doyuruculugu yuksek besınler ye dusunkı sen kahvaltı yedın oglen yedın aksam hıc bırsey yemıyorsun ve ıster ıstemez gec saatlerce acıkıyorsun boyle uyuyup sabah uyanıyorsun dıyelım vucut bu duzene oyle bı alısırkı bı sureden sonra yıyıcegın her aksam yemegı sana kılo olarak gerı doner saglıklı yemekler buharda pısmıs sebzeler fırınlanmıs yagsız tavuk saglıklı zeytınyaglı yemekler bunlardan korkma senın korkucagın 3 kelıme soyluyım ben sana kola cips ve kızartma kaç bunlardan yıyıcegın 20 oarca cıkolatada bıle cıpsdekı kadar yag yok

• Hadi yav, kestim say kanka😂

• Saat bes bucukta yapiyom ben ya şu an daha erken ahahhahaha

0|0
    0|0
  • hangi sporu yapıyosun

0|0
    0|0
    • hitt ve mekık

• sorma valla ya her gıttıgın mısafırlıkde aa ama bı dılım yemıyıcenmı baklavadan sen gencsın yersın dıye dıye öldüm yemın edıyorum

• Aynen ya bide ben hepsini istekli istekli yedim 😒😒

• 12-1 arası yaptım.

0|0
    0|0
  • Yiyip yatıyom 😌😌😌

0|0
    0|0
  • Üşenmiyon mu ya

0|0
    0|0
    • yok valla ya sımdı bıle halen yaparım o kadar uykum kactıgı ama fazlası zarar dıye korkuyorum

• ben tam olarak yiyip yatıyorum

0|0
    0|0
  • BANA BEL INCELTICEK BISEYLER SOYLE

0|0
    0|0
    • merhaba bel bolgesel yaglanmdan dolayı kalınlasır bel ınceltmek ıcın en ıyı onerım hulalop cevırmek eger bulabılıyorsan kucukken yaptıgımız hulalopları alıskanlık halıne getırıp yagı kısıtlamalısın ve tabıkıde sekerıde bırde ıkı elınede en az 5 kg lık dambılı al ve bı saga bı sola egıl bu dedıım ıkısını yaparsam mukemmel farkı gorursun

• Teşekkür ederimm

• Yemek yiyorum sjsjsjsj

0|0
    0|0
Yükleniyor...