Body hakkında sorum var?

Body boyu kısaltırmı ya da boy uzamasını engellermi?

Kaç yaşında başlanmalı erkenden yapsam dahamı iyi olur bu konu hakkında düşünceleriniz nelerdir?

Boyu kısaltıyorsa ya da uzamasını engelliyorsa hangi haraketler engelliyebilir?

Hangi haraketleri yaparsak boyumuz kısalır ya da uzamaz boyun uzamasını engelliyorsa?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence bir erkek ya da bayan da olur kesin 15-16 yasina kadar yizmeli ondan sonra bodye baslamali kimisi kisaltir diyo kimisi erken baslamak daha iyi diyo sen body bosverde soyle bir guzel yuz bencr ise yariyo bence

0|1
    0|0
    • Uzun senedir kick boks ile uğraşıyorum ama vucut yapmak için body yapmak istiyorum bazıları uzamasını engeller falan diyor

En İyi Erkek Görüşü

• Body building çok büyük ağırlıkları girmediğin sürece boyunu olumsuz olarak etkilemez. Ben uzun süredir body yapıyorum boy ile ilgili herhangi bir olumsuz etkiye rastlamadım.

0|1
    0|0
    • bazıları diyor kaslar sıkılaşır boy uzamaz 2 3 cm daha kısalır falan dıyorlar çevremdeki arkadaşlar

• Aynen bende cok duydum da yas kac senin ki bende spor yapiyomda kas yapmak Icin degil bos takilmamak icin ama zamanla vucut ister istemez sekil aliyo guzelde duruyo hani

• Hayır, merak etme kısalma söz konusu değil. Boy kemiklerle alakalı bir durum, kaslarla alakalı değil. Önemli olan kemik yapın, kas yapın değil. Normal aletlerle yapacağın body building kemiklerine olumsuz bir etkide bulunamaz zaten.

Kızlar Ne Diyor 2

• Body 25 yaşından sonra yapılsa daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Boy kısaltmaz kaslar gelişir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendine çok fazla yüklenirsen zararlı kendin için kendi antremanını oluştur bu şekilde daha sağlıklı bir şekilde vücut geliştirmiş olursun hap ve benzeri ilaçlar kullanma

0|1
    0|0
  • Boyun uzar kısalmaz

0|1
    0|0
    • Arkadaşlar bilip bilmeden konuşmayın büyüme hormonu sadece kuvvet sporuyla faaliyete geçer... DüEnli uyku beslenme gerekli vitamin mineral GH hormonunu harekete geçirir

• Ben ne anlatıyorum sen hala boyu etkilemez dimi diyosun ya

• Tamam sağolun herşey için :)

• 22 kadar yapma vucudun gelisimi kemiklerin kitlenmesi bitene kadar halter kaldirmaya basladiginda agirlik gelisimi baskilar boy kisaltma kismi ise asiri agirlik kaldirmaya baslayan insanlarda boy kisaligi baslar fitness yaparak vucudu sekillendirip guzel bir goruntu elde etmek protein tozu hap sivi almadan orjinal gidalarla beslenip 3 ay yerine uzun vadeli bir fitness ile kalici guclu saglikli fit bir vucuda sahip olabilirsin herseyin basi azim iyi beslenme ve uyku duzenine bagli basarilar

0|0
    0|0
  • Kısaltmak yavaşlatır çünkü hormonlar büyüme yerine kasa gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...