BJK - GS derbisi Sizce....

BJK - GS derbisi Sizce... Sizce Sneijder li GS mi Dentinho Lu BJK mi yener yoksa berabere mi? (GS liler ve BJK liler DUYGUSAL davranmayın ) İddaa oynasanız hangisini seçerdiniz veya seçtiniz

• Galatasaray kazanır
    73% (8)87% (13)81% (21)Oy Ver
  • Berabere biter
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Beşiktaş kazanır
    27% (3)7% (1)15% (4)Oy Ver
  • Diğer... (karş. gol var yok ilk yarı maç sonucu üst alt...)ws. belirtiniz...
    0% (0)6% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Arkadaşlar ben BJK liyişm ilk BJK - GS maçını hatırlıyorumda herkes GS fark atar demişti ama Burak YILMAZ ın sahtekarlığıyla 1 puanı alıp ŞÜKÜR NAMAZI KILMIŞTINIZ :D :D :D Ben BEŞİKTAŞ yener diyemiyorum Galatasaray yenme olasılığı yüksek ama bu derbiler YANILTIYO insanı... ;) :)
Tebrikler GALATASARAY... ;)

0|0
8|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• o bu değilde galatasarayda Sneijder oynayacak mı ? her türlü gs alırda sneijder oynarsa fark atarız

bence üst alt oynama handikap gs

1|2
    0|0
    • Fanatik GS taraftarı olmalısınız :))

• :)) Derbiler kesin olarak sonucunu kestirebilecegimiz sonuçlar çıkartmıyo bakınız Güncellememde yazıyo sonra Şükür namazı kılmayın :))

• biz deveyi sağlam kazığa bağladık siz kasmayın yeter

• İddaa oynamıyorum. Galatasaray kazanır bence

1|2
    0|0
  • Galatasaray dağıtır beşiktaşı,2 fark olur enaz.

1|4
    0|0
    • iddaa oynayan arkiler, bu maç Üst -KGvar -TG4-6 ve handikap1olur

• +1 iddaa konusunda benimde görüşüm aynısı

• galatasaray kazanır

1|2
    0|0
  • galatasaray alır maçı ama kaç kaç bilemem

1|2
    0|0
  • Beşiktaş kazanır

0|0
    0|0
  • kastamonu sporu tutuyorum . ama futboldan çok sogudum 3 temmuzdan bu yana

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tabiki galatasaray...! gözlerim doldu yok böyle bir takım dünyada...

link

1|2
    0|0
  • bence bu maç kesin üst ve ben +7 oynuyorum taraf tut derseniz beşiktaş alır diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Anket mi yaptın yoksa iddaa için tahmin mi istiyosun :))) üst olur solim beşiktaşlıyım galatasaray alır

0|2
    0|0
    • ilk maçtada GS alır diyolardı bende dahil sende dahil biliyoruz ki GS alırsa surpriz olmaz GÜNCELLEME mi oku ne demek istediğim yazıyo :)

• evet haklısın bjk hep ters köşeye yatırıyor gs ve fb yi bazende bariz bir üstünlüğü varken bu takımlara karşı çok farklı sonuçlar aldığı oluyor bjk nin.

• 5-4 Beşiktaş alır

0|0
    0|0
  • Sneijder'li G.Saray, Dentinho'lu Beşiktaş ahahhaa adamlar daha takımdaki oyuncuların isimlerini bilmiyorlar :))

2|0
    0|0
  • 3-3 berabere bitecek gibi geliyor bana. Gs'nin bi golü Tolga Özkalfa'dan gelir.

0|1
    1|1
  • dentinho?

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın çok eksiği varmış Galatasaray alır

1|0
    0|0
    • Biz bu sene hep eksiğiz çorçocukla oynuyoruz ... ;)

• ama yine hırslarıan hayranım :)

• aynen Gençlerin ne yapacagı belli olmazz :) Dentinho yu aldık oda genç 24 yasında snaijder 28 yasında yani hala yaslandırmadık kadroyu fazla :))

• o gün yer gök siyah beyaz olucak

0|0
    0|0
Yükleniyor...