Kızlar erkek arkadasınızın evine davet edildiniz ne yapardınız

diyelimki gittiniz nasıl davranırsınız evlenmeyi düşünüyonuz size güvenmesi ve yanlıs dusunmemesi acısından seviye ve çizginiz nereye kadar olur yanlış anlamayın beni ilkdefa gtcem, bide ona göremi davranayım kendim istedıgım gıbımı olayım buaarada evde yalnız olcaz 5 ten 9 a kadar...erkeklerde cevap verebılır kız sizi cok seviyo ve iyi bi kız ne yapsa guven sarsılır yada sarsılmaz

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• ''aaaa bak kimse yokken evime geldi anaaa bi de öpüştü ya la! ne namussuz ne o... kızmış'' şeklinde cevap verecek erkeklerle dolu bir toplumda yaşadığımız için böyle bir soruya hiç şaşırmadım. ne kadar da ürkek, yanlış anlaşılmaktan ne kadar da korkuyor garibim benim.. Ne düşüneceğim ya başbaşa güzelce vakit geçiririz yakınlaşırsak da yakınlaşırız yani Kızın karakterine evime gelip gelmemesiyle ya da evde üstüme atlayıp atlamamasıyla belirlemem ben. Ruhu o.. olmasın yeter. Öyle olup olmadığını da normal iletişimimiz içerisinde anlarım zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eğer erkeğin amacı sana yaklaşıp beraber olmaksa yanlış yoldasın ne kadar seninle evlenmeyi düşünüyoruz desede bir erkek sevgilisini namusu gibi koruması lazım evlenmeden böle işlere kalkışmaması lazım yani senin yapacağın akışına bırak hayatı duruma göre hareket et..

0|0
    0|0
  • Film izleyin kanks sohbet edin gülün:) Kanına girerse ateş ile baruttaki gibi bir etkide olaiblir söleyim. Çünkü çok sohbet sonucu sende sarhosluk olur:) link

0|0
    0|0
  • zaten hep "beni yanlış anlar" diye kapattıınız kendinizi..bırak rahat rahat içinden ne geliyorsa yap..hakkında ne düşünürse düşünsün totoş :))

0|1
    0|0
  • bilmiyorum. duruma göre değişir. daha önceden yakınlaştıysak, yakınlaşmaktan kurtulamayız. ama yakınlaşma olmadıysa da belli bir çizgide hareket ederim. rahatsız olabileceğini düşünerekten de yakınlaşma konusunu abartmam.

0|0
    0|0
  • Kızlar bence gelirler ama amacına bağlı

0|0
    0|0
  • hiç tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • relax ol elin kolun titremesin akışına bırak.

0|0
    0|0
    • kesin titricek de neyse bakacaz artık kararsızım ama hem gtmek ıstyom hem korkuom ya bı akrabası fılan eve gelırse...

• ne grubu sağlam biri merak etme guvenmesem tanımasam gıtmem uc yıldır tanıorum yapan yapardı kotu bırı deıll

• ben söyleyimde sonra gelip soru sorma bunun babası kim S:

• korkmasına gerek yok...açık kapı bırakmadığı sürfece kimse o kapıdan girmez...

0|0
    0|0
    • dogru pekı bısey sorcam gıderken ne alayım yıycek bıseymı yemek yaparsın dedı ne yemegı yapayım mutfakta malzemler nerde naparım heycandan sakarlık yapcm hazır bısey alıp evde yesek hayali istegını yapmsam kırılırmı

• kafana göre takıl önemli olan ne yediğin değil kiminle yediğindir..gerisi teferruat.:)

• cüzdana tedbir amaçlı koyardım birkaç şapka giderdim hemen daveti kaçırmazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer erkek arkadaşını iyi tanıyorsan çok doğal ol derim. Ama daha tanışma aşamasında isen tabiki de mesafeni koru :)

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşım beni evine davet ettiğinde 16 yaşındaydım gittim o gün tecavüz etti bana, o yüzden adamın niyeti anla ona göre git.

0|0
    0|0
Yükleniyor...